• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Üyelerimize Sorduk -8

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
YoRuMSuZ: En büyüğü değil ama herkes beni KTÜ'nde okula devam ediyor sanıyorken ben İstanbul'a gitmiştim. :D Ne günlerdi ama. :)

TebeSSüm: Motosikletle yolculuk yapmistim vaktiyle uvvv cok cilgincaydi :D

nazenin :Evlenmek :D

çaglayağmur :İstanbula uçakla gitmek. O zaman ve içinde bulunduğum durum dolayısıyla oldukça çılgıncaydı

doxa :
Yüzmeyi geçenlerde kardeşimden öğrendim.
1 hatta sonrası çaprazımda tamam benim diyebileceğim birini gördüm. 3-4 arkadaştılar. Onlara babam olsun diye süre yattım derken dip dalgası beni çok derine atmış.
Ayağım yere de değmedi belki birkaç dakika sonra boğulacağım ama gurur yaptım.
Bir el omzumdan tuttu dedi hadi yüz boğulacaksın.

Kıyıya doğru gittik ona teşekkür ettim ve uzaklaştım seslendi bir dakika diye orda tanıştık ama sudan çıkınca boyumun ondan uzun olduğunu fark edip yıkıldım çünkü en takıntılı olduğum durum.

Belki de bir yaz aşkı başlamadan bitti. Şkşkşkl

Düş :Adamin kafasina once bardak sonra da telefon fırlamıştım. Mahkeme 2 sene surdu. Bardagi atinca kirilmamisti kafasi. Sansimi telefonda denedim,gayet basariliydi.

_nehir_ :Arada kimseye haber vermeden şehir, ülke değiştirmişliğim var. Eserekliyim ama pek çılgın bir tip değilim :D

Kerem @ :80 m yüksekten halat ile aşağı sallanmak :) ilk inişte yaşadığım yusuf yusufu tarif edemem. :)

dderya :ben hiçbir çılgınlık yapmadım sanırımm :(

ZeyNoo :
Düşündümde benim hiç çılgınlığım olmamış :honk:
Belki iyi birşey ama bir yandan da hayatın heyecanı o çılgınlıklarda sanırım

Papatya : Ya, ben de düşündüm ama bulamadım çılgınlık adı altına koyabileceğim birşey. Aklıma gelirse yazarım. :)

KırMıZı: Yüzme bilmiyorken şirketten arkadaşlarla gittiğimiz bi iş gezisinde 3 metre yükseklikten suya atlıyorlardı.. Bende yapmak istedim.. İçimde kalmasın diye yaptım.. Ama kendimi birazcık garantiye aldım sanırım.. Benden önce atlayan arkadaşa beni bekle boğulursam falan kurtar dedim.. Ama çok şükür bişi olmadı suyun yüzüne çıktım sadece kenara gitmekte zorlandım arkadaşıma tutundum o sağolsun hem kendini hem beni çıkardı...

merakettim : Ben sakin bir insanım. Çılgınlık yapmadım. En azından bana göre çılgınlık değil :)

AliPoyraz: Yaşamak :D

Hecem : Sahilde sabahlamıştık arkadaşlarla babamdan çok fena dayak yemiştim :M:

Aşĸ-ı DeruN
İntihar etmek

-araz- :Çılgınlık mi bilmiyorum ama sanirim aciksozlulukle patavatsızlığı karıştırdığım günlerin birinde minibüste bir yere giderken hava çok sıcaktı on koltukta cam kenarında oturan kişiye beyfendi cami acar misiniz dedim açmadı, tekrar söyledim yine açmadı, üçüncü kez artık beynimden alevler çıkarak hey keltos açsana şu cami dedim ve adam cami açtı.o an yerin dibine girsem iyiydi .dilin kemiği yok işte.