Kaynak ikonu

Ventoy 1.0.51

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
YoRuMSuZ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Ventoy - Multiboot kurulum diski hazırlama programı

Ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Kurulum gerektirmez. Her şeyden önce Ventoy yazılımı ile boot edilebilir usb medyaları oluşturabilirsiniz, yani format atmak için indirdiğiniz *.iso dosyalarını format için hazır hale getirebilirsiniz. Program Türkçe desteği de sunmaktadır.

Ek dosyayı görüntüle 82390

Not: Bu alanda en çok kullanılan program Rufus...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Eğer sıfır bir işletim sistemi kuracaksan işleri oldukça kolaylaştıran bir program. Bu programı aslında bu akşam sınıftaki akıllı tahtaya windows 10 iso dosyası kurulumu hazırlarken ekledim. Bu programla oluşturduğum USB disk üzerine win 10 iso dosyasını attım yarın kurulum yapacağım okulda :)
Usb ye yüklerim
Arkadaşın windowsuna virüs çökertti zor kurdum 3 saatimi aldi aldi

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ya benim bu Türkce konularda birsey dikkatimi cekiyor ben bir kac kez Türkce program yükleme geregi duymustum ama o programlarin icin okadar cok farkli programlar yukleniyorki bilgisayara ben bunu hala cözemedim ama bir yabanci program yuklerken öyle bir sorun olmuyor ...

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Ya benim bu Türkce konularda birsey dikkatimi cekiyor ben bir kac kez Türkce program yükleme geregi duymustum ama o programlarin icin okadar cok farkli programlar yukleniyorki bilgisayara ben bunu hala cözemedim ama bir yabanci program yuklerken öyle bir sorun olmuyor ...
Bütün işlemcilerin çalışması için gerekli olan proglamlardir

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayir hayirr okadar farkli seyler cikiyorki kesinlikle benim isime yariyacak seyler degil ...