• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Yeni Clio, Fiyat, Özellik

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Renault, Yeni Clio modeli ile oldukça ses getirdi. Tasarım ve konfor ile multimedya özelliklerinde köklü değiliklik yapılan Yeni Clio 29.900 TL'den başlayan fiyatlarla müşteriye sunuluyor.

Bugün itibari ile güncel fiyat listesidir. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı.

ModelTavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
Yeni Clio HBJoy 1.2 16v 75 bg29.990 TL
Yeni Clio HBJoy 1.5 dCi 75 bg37.990 TL
Yeni Clio HBTouch 1.2 16v 7532.490 TL
Yeni Clio HBTouch Turbo 90 bg Stop & Start34.990 TL
Yeni Clio HBTouch 1.5 dCi 75 bg38.990 TL
Yeni Clio HBTouch 1.5 dCi 90 bg Stop & Start40.990 TL
Yeni Clio HBIcon 1.2 16v 75 bg33.990 TL
Yeni Clio HBIcon Turbo 90 bg Stop & Start36.490 TL
Yeni Clio HBIcon 1.5 dCi 75 bg40.490 TL
Yeni Clio HBIcon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start42.490 TL
Dinamik Tasarım

Ekim 2010daki Paris Otomobil Fuarında tanıtımı yapılan konsept otomobil DeZirin ruhunu taşıyan Yeni Clio tutku kavramını, heyecanı ve tarzı yansıtyor. Enerjik çizgilerinden her ayrıntısında kendini gösteren dışa vurumcu kişiliğine kadar, her şey onun çekiciliğine katkıda bulunuyor.

Tıpkı bir heykel gibi tasarladığımız Yeni Clio neredeyse insani bir cazibeye sahip bir tutku nesnesi. Kaslı bir beden gibi, aracın kavisleri konsept modelden yayılan dinamizmi ifade ediyor. Görünüşünde gözü rahatsız eden hiçbir köşe ve çıkıntı yok; sadece araca yaklaşma ve ona dokunma arzusu veren kıvrımları ve yuvarlak hatları gözü okşuyor.

Multimedya

Yeni Renault Clionun cömertliği, sınıfında bir ayrıcalık yaratıyor: Multimedya, Navigasyon, yepyeni Akustik Özel Hoparlörler, Renault Bass Reflex Sistemi ve daha pek çok özellik.

Motor

Ön Konsola Entegre 7 Dokunmatik ekran Renault R-NAV Multimedya sistemi, pratik ve teknolojik uygulamalara erişim sağlıyor: Navigasyon, Radyo, USB iPod uyumlu Audio Bağlantı Girişi ve Bluetooth® teknolojisi sayesinde eller serbest telefon bağlantısı ve müzik dinleme.

Yeni Renault motorlarında, doğrudan otomobil yarışlarında kullanılan yenilikçi teknolojiler kullanılıyor. Bu motorlar standartları değiştiriyor, eksiksiz bir sürüş keyfiyle birlikte, Yeni Clionun tüketim ve düşük CO2 emisyonlarında rekor kırmasını sağlıyorlar.

Bu sanırım şu Bursa'da üretime geçecek olanlar...
Fiyat uygun ama 1.2 motor? Bilmem tırsıyorum bunlardan. Kim aldıysa geri sattı...

Çok radikal değişiklikler var. Hataların giderilmiş olduğunu düşünüyorum. Yine de baz modelin bir üstüne çıkmakta fayda var. Bugün 2011 model bir dizel clio geldi bana kaskonun yönlendirmesi ile rent a car dan. Biraz deneyeyim dedim çok beğendim :)

Motor sesi yok ve performansta gayet güzel :)

Özellikle bu son modeli ben de merak ediyorum, multimedya özellikleri oldukça radikal... ama çok bayanınmsı yapmışlar yaa ://

Ön duruşu gençler için ideal bence :)
Görelim efenim görelim daha 2013.te çoook iyileri çıkar :) ama 1.2si yine diyorum alınmaz :) Gerçi benim sürdüğüm symbol.dü Klima soğutmuyor araba mübarek gitmiyor :) Atlı gezen daha hızlı gideceği yere ulaşır ama clio 1.2 ben bilmez :D

Yeni Clio kişiselleştirme adına diğer hiçbir markanın sunmadığı kadar seçenek sunuyor. Aracınız üzerinde sipariş esnasında dilediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz...

Dış ve İç Tasarım
Yeni Clio, segmentinde en zengin ve fabrika çıkışlı en geniş kişiselleştirme imkanı sunuyor. Sadece dış görünümde değil, iç ambiyansta da seçiminize göre kendi Clio’nuzu yaratabilirsiniz.

Krom veya farklı renklerle 5 dış dekor seçeneği sunan kişiselleştirme seçenekleri, 3 tavan çıkartması, 16" jantlarda 2 renkli jant ve 17" jantlarda 4 renkli jant içeriyor. İç mekân tasarımında ise renkler ve motiflerle çok sayıda iç mekân bölümünü canlandıran 7 iç dekor ve ön panelin rengini, döşeme ve kapı panoları ile uyumlu hale getiren 4 iç ambiyans içeriyor. Kişiye özel üretim imkanı sağlayan bu özel seçimde fabrikada üretimden itibaren kaliteyi garanti ediyor.

Bunu geçici kullanıyorum, almak gibi bir niyetim yok. Kasko, aracım bakımda iken (kaskom nedeniylebu benim hakkım) geçiciverdi bu aracı rent acar arabası.

Benim qashqai yanında bu araç bile sayılmaz :) Attan inip eşeğe binmek olur övünmek gibi olmasın :P

Geri