Yeni Video Kodları - dailymotion/izlesene

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Biliyorsunuz YouTube uzun süredir ülkemizden yasak ve sadece proxi ile videolar izlenilebiliyor. Böyle olunca da ziyaretçilerimizin en az % 90 ı videoları göremiyor. Bu yüzden Youtube kodları, yasak kalkana kadar forumumuzda iptal edildi.

Foruma iki yeni video sitesinin kodları eklendi. Böylece bu iki video sitesinden beğendiğiniz videoları forum üzerinde gösterebileceksiniz.

1.
Bu sitede üzerindeki videoları göstermek için izlediğimiz film URL kısmındaki linkin en son kısmını kopyalamak yeterli.
Örneğin: Alttaki linkteki video URL sinin kırmızı ile işaretlenmiş bölümünü kopyalıyoruz (/video/ yazan kısımdan sonraki).
dailymotion.com/en/featured/channel/shortfilms/video/x8mtbx_the-little-theif_people
Butona basıp kopyaladığımız kısmı kodların arasına boşluk bırakmadan yapıştırıyoruz. Hepsi bu kadar.​
2.
Bu siteden video eklemek için izlediğiniz film URL sinde son kısımdaki rakam bölümünü kopyalamak yeterli.
Örneğin: izlesene.com/video/amator-hava-atamadi-kafa-ustu-cakildi--/821636
Butona basıp kodlar arasındaki kısma boşluk bırakmadan kopyaladığımız kısmı yapıştırıyoruz. Hepsi bu kadar.​
Ayrıca kendi hazırladığınız filmleri bu sitelere üye olarak upload edebilir ve forumda gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Son bir not daha. Youtube üzerinden yayınlana tüm videolar yasağın kalkmasına kadar gizli bir bölüme taşınacak.

-------------------------------

Diğer eklenebilir video siteleri eskiden olduğu gibi aktif.
Konu eklerken sağ üstteki butonları kullarakYahoo ve MegaVideo sitelerinden video ekleyebilirsiniz.

Flash eklemek için ise ilgili butonunu kullanıyoruz...

Maalesef izlesene videoları için Türkçe harf çakışması oluşmuş. Manuel olarak ı yerine i yazmak yetiyodu ancak buna gerek olmasın diye video kodlarını değiştirdim. Artık izlesene video ekleme butonuna tıklayıp yukarıda anlatıldığı gibi videoları ekleyebilirsiniz. Diğer video sitelerinden ekleme olayına bakarız bir ara :)

Bu arada eklenmiş olan izlesene videoları hata verecektir. Yönetici arkadaşlardan çalışmadığını gördükleri videoları yeni tag kodu ile değiştirmelerinı rica ediyorum.

Yeni uye olupta vidyo paylasan arkdaslarimiz bu konuyu guzel yine incelese iyi olucak
yorumsuz Tesekkür bizleri bilgilendirdigin icin

Widyo eklemek icin önce [DM] kodunu tiklayin [/DM]
sayfaya cikan kodun arasina video/x112k0_sabu-vs-rey-mysterio_extreme

buraya kadar olan adresi alip pasteleyin kontroldan sonra ekleyin ve sonuc not ben arayi noktalar ekledim noktalar olmuyacak bu örnek olarak gosterdigim icin [DM].....video/x112k0_sabu-vs-rey-mysterio_extreme[DM]

ve izlesene ekledigimiz muzikleri filimleri sayfada acilan iz yazan dosya ve izlesene comdaki en son da yazan rakamlari eklenmeli mesala [ZL] [/ZL] sadece rakamlar 12345 gibi

Geri