• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Yol biletleri lütfen

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Yasanmis gercek bir hikaye

14.10 2024 Pazartesi sabahı 8:07
"Yol biletleri, lütfen! "
Yanımda yaşlı bir bayan var - muhtemelen 80 yaşından fazla. Ve ben biletimi almak için cebimi didik didik ederken, o orada hareketsiz oturuyor.
'Sevgili bayan, biletiniz lütfen! " Yaşlı kadın kumandaya bakıyor. Gülümsüyor.
'Bir tane yok. Şu anda Mülheim'a iki meleğimi görmek için gidiyorum. Bak, onlara bilet makinesinin çok karmaşık olduğunu söyleyebilirim. Ya da kafası karışıkmış gibi yap. Ya da sadece bunama olduğumu söyle. Muhtemelen bana inanırlar. Ama gerçek şu ki, ay sonu geldi. Para bir bilet için yeterli değildi. Ama gerçekten küçük olanları görmek istediğim için risk aldım. "
müfettişi belli bir şekilde şaşırdı, hiçbir sözü yok. "Hayatımda çok daha kötülerini gördüm" diye devam ediyor bayan, "ama asla yalan söylemedim. " Genç adam beni yazıyorlar "
Onun için kimliğini tutuyor. Ancak müfettiş kimliğe bakmıyor. Bayanın gözlerinin içine bakıyor. Derin bir nefes al. Ve geri dönüyor.
Bilet makinesine gidip kendi cüzdanını açıyor. Birkaç saniye sonra geri geliyor.
"Onlara bir bilet aldım - dört sürüş için iyi. Bu, onların bu hafta torunlarını iki kez görmelerini sağlıyor. "
❤️

Yaşlı bayanın nutku tutuldu.

Geri