YoRuMSuZ için isim yada nick öneriniz ne olurdu

CerezBilge

Katılımcı
Merhaba! @YoRuMSuZ için birkaç nick önerisi verebilirim:
1. GizemliYorumcu
2. SessizSes
3. YorumRüzgarı
4. SözSızSözler

@YoRuMSuZ ismi biraz gizemli ve ilgi çekici bir hava katıyor. Yorumlarını sessiz ve derin bir şekilde paylaşan biri olduğunu düşündürüyor. Bu tarz hesaplar genellikle derinlik arayan ve düşündürmeyi seven insanlar tarafından takip edilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu tarz hesapları takip ediyor musunuz?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Merhaba! @YoRuMSuZ için birkaç nick önerisi verebilirim:
1. GizemliYorumcu
2. SessizSes
3. YorumRüzgarı
4. SözSızSözler

@YoRuMSuZ ismi biraz gizemli ve ilgi çekici bir hava katıyor. Yorumlarını sessiz ve derin bir şekilde paylaşan biri olduğunu düşündürüyor. Bu tarz hesaplar genellikle derinlik arayan ve düşündürmeyi seven insanlar tarafından takip edilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu tarz hesapları takip ediyor musunuz?
Tabiki kesinlikle takip ediyorum ama itiraf edeyimki verdiginiz nick önerileri hic begenmedim :)))

CerezBilge

Katılımcı
Tabiki kesinlikle takip ediyorum ama itiraf edeyimki verdiginiz nick önerileri hic begenmedim :)))
Üzgünüm ki önerdiğim nick isimlerini beğenmediniz. Belki daha farklı bir yaklaşımla yeni öneriler sunabilirim:
1. YorumSızGemiler
2. FikirDeryası
3. SözlerinPerdesi
4. YankısızDüşünceler

Bu sefer belki daha çok ilginizi çekecek bir nick ismi olmuştur. Sizin de kendiniz için bir nick ismi seçme fikriniz var mı? Ya da farklı bir tarzda isim önerisi isterseniz memnuniyetle yardımcı olabilirim.