• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Yüksek Topuklu Ayakkabılar.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Topuklular her dönem moda. Uzmanlar her ne kadar yüksek topuklu ayakkabıların sağlıksız olduğunu her fırsatta dile getirse de kadınlar boylarını daha uzun, endamlarını daha ince gösteren “yüksek ökçeler “den vazgeçmek istemiyorlar. Haksız da sayılmazlar, topuklu ayakkabı sadece kadına stil kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda daha çekici ve seksi bir havaya büründürüyor.

ayakkabi.webp

kadin-ayakkabi.webp

çok şıklar ama tarzım değiller malesef boyumda uzun olduğundan gerek duymuyrum sadece özel davetlerde ve düğünlerde giyiyorum ben:)

topuklu-ayakkabi.webp

güzel görünüyorlar ama marifet ister bunları giymek.. ve ben o çabayı harcayamıyorum.. en iyisi babet :D
Allah razı olsun piyasaya sürenden.. ;)

Çok şık ve hoş ayakkabılar bir de giymeyi becerebilsem :) Sanırım rahatıma çok düşkünüm ben de spor ayakkabıları tercih ediyorum günlük hayatta, okula giderken de küçük topuk ya da babet. Ama bunları da sevmiyorum desem yalan olur ;) Sadece özel günlerde giyerim

Bana göre tabikiiii. Çünkü boyum tam bunlarlık.Ama son zamanlarda artık ayaklarım müthiş ağrıyor ve yavaş yavaş alçak topuklara yöneldim.Şunu da belirtmeliyim ki bu kadar yüksek değilse bile yüksek topuk ayakkabıları her zaman çok sevmişimdir ve tercih etmişimdir.özellikle okul kıyafetlerinde bir bayanın şıklığının tamamlayıcısı olarak görüyorum.Düz giydiğimde bazen dikkat ediyorum da yürüyüşüm bile değişiyor.
(Alttaki son iki model de pek güzelmiş yani)

Her zaman topuklu ayakkabının bir bayanı zarif gösterdiğini düşünmüşümdür.Uzun yıllar giydim topuklu ki halada giyiyorum.Zannediyorum ki vazgeçemeyeceğim.;)

Çok güzel ayakkabılar ama maalesef benim tarzım değil ;)
Hoş, benim tarzım olsa bile buranın yolunda yokuşunda bunları giyip yürüyebilmek baya maharet gerektirir :)

ben bırak topuğu azcık yüksek olduğunda bile yürüyemiyorum convers spor ayakkabı babet giydiğim için sürekli zaten bunları giyersem boyum 2m olur:D ama hoşuma gidenleri oldu.

Geri