• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

yüzleşme :)

e-PaCk

Forum Gururu
neden erken davrandığını tahmin etmek pek de güç değil insnalar onu tanımadan karambole getirmek istiyor olabilir mi acaba ;P
zararı ziyanı yoktur, her zararı ziyanı olmayan ii biri midir elbetteki hayır =L
bu kadar paragöz olduunu ben de sizinle anladım o konuda yorum yok.
onun dışında iyidir sohbeti çekilir okeye dördüncü aradığınızda hazır ve nazırdır.
eski ortağım çok kötüleyemicem ama doğrulardan da kaçamıyorum en iyi bu kadar yazabildim kusura bakmazsın artık =L=L

zevzek

zevzek®
Özel üye
neden erken davrandığını tahmin etmek pek de güç değil insnalar onu tanımadan karambole getirmek istiyor olabilir mi acaba ;P
zararı ziyanı yoktur, her zararı ziyanı olmayan ii biri midir elbetteki hayır =L
bu kadar paragöz olduunu ben de sizinle anladım o konuda yorum yok.
onun dışında iyidir sohbeti çekilir okeye dördüncü aradığınızda hazır ve nazırdır.
eski ortağım çok kötüleyemicem ama doğrulardan da kaçamıyorum en iyi bu kadar yazabildim kusura bakmazsın artık =L=L

eski ortak avatarında yürüdüğün o tren raylarında farzetki zevzek trende ve sende dikkatli ol diyorum :)

imzana katılıyorum :)

en kısa zamnada seni nasıl bilirsniz sayfana uğramayı düşünüyorum :v