• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

4.haftanın Konuğu Bivatandaş

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
@bivatandaş. Benim hakkımda düşüncelerini alabilir miyim. Mümkünse basit ve kısa olmasın. :P
Açıkçası forumdaki duruşundan nasıl biri olduğun pek anlaşılmıyo ama biraz tahmin yürüterek özetleyim;
Öncelikle sevecen etrafına neşe saçan, çabuk parlayan ama çabuk yumuşayan ve anında gönül almasını beceren, açıksözlü yani içindekini olduğu gibi dışa yansıtan vede arkadaşlarıyla uyumlu biri diye düşünüyorum..:)

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Bi tane daha soruyorum cevaba göre bidaha soru sorup sormayacağıma karar vericem..:)

Sorularımdan sıkıldın mı?
Kesinlikle sıkılmadım.Bilahare çok hoşuma gidiyo soru sorman vede çok güzel sorular soruyosun.Birilerinin farkında olmak güzel bir duygu.Yani birinin burda konuk edilip hiç soru sorulmaması ''hesaba alınmıyorum'' düşüncelerine sürükleyebilir insanı.Sevgilerimle arkadaşım :)

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Sende Galatasaray lısın..nasıl Galatasaray lı oldun..
Bundan bi kaç yıl önce bir trafik kazasında kaybettiğim çok sevdiğim öğretmen arkadaşım vardı.(Allah nur içinde yatırsın) Çocukluktan beri en iyi arkadaşımdı o galatasarayı tutuyo diye bende galatasaraylı oldum.Galatasarayın her başarısında hep onu hatırlar ve duygulanırım.İyiki o beni Galatasaraylı yapmış derim Allah rahmet eylesin..

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Sevgili arkadaşlar bugün itibariyle konukluğum sona ermiştir.Konukluğum süresince ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür eder sevgi saygılarımı sunarım:ahkalbim: