• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Karadenizin Hirçin Kizi Biricik Yesim in Günlügü

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ne kadermis be gunlugum bir insan bu kadar mi kotu olurya bu kadarmi suclu olur bilmiyorum tanimiyorum artik kabima cekilme zamanim geldi canim dedim bacim dedim okisi yuzunden deger verdigim arkdaslimla sevdiklerimle kotu oldum ne kadar hakli imis arkdasim tipki bana verilen 1 hak gibi bende kardesim gibi sevdigim kiza sans verdim ben tanindigim sansi kayip ettim hic yok yere yine suclanarak ve , ama herkes keyfinde aleminde kahredesi huyum yokmu el icin kendime verdigim zararin hesabi beli degil artikkk offffffffffffff kader offfffffff

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Aslında sana günlüğümün son ik gününü yazmak isterdim... ama bi baktım yaklasık 2 sayfa olmus ya da gecmiş.. acıkcası surekli dile getirmekte istemiyorum bu olayları...hatırlamak dahi istemiyorum.Paylaşacak çok az kimsem var ve onlarda bana akıl veriyorlar .Nasıl mı? 'değmez yesim'..sözleriyle.Nedense çok haklılar...
Farklıydı,farklıydık..Meğersem tek kişilik düşüncelere kapılmışım.Hiçbiri isteyerek değil beni üzmemek için yapılmış meğer..nedir bu acıma duygusu mu? Kıramadım diye bi başlangıc yapılır mı? ne bu çocuk oyuncağımı?Sonrası gelmez mi insanın aklına? Eninde sonunda kırılacak bir kalp vardır ortada ve kırılmıştır zaten paramparça...Rüyasını bile gördüm ne ilginç değil mi? Biraz fazlaca iştahsızım okdr kalbime akıttım gözyaşlarımı sanırım mideme dokundu...Yemek bile yiyemiyorum..Kaldırması zor... Ezginin Günlüğü ne demiş'aşk hiç biter mi?' demekki neymiş bitermiş...ya da hiç başlamamış,başlatamamışsın...
tamam herseyi gectim ben sucluyum diyelim...Şimdi aynılarını ben yapsam,ne düşünür acaba karşımdaki?aynılarını diyorum...Desem ki sana ihtiyacım varken bıraktın beni böle böle olmak zorunda oldu ve öyle de oldu...Artık benim için o var... Neyse dediğim gibi takmamalıyım artık,takmayacağımda...Her şarkı benim için söylenmiş sanki...affet nefret ettim senden...yalan söyleme bana gözlerin anlatıyor herşeyi,aşk nefrete ne yakınsın...
Kimseye kızmıyorum kendimden başka?Neden güvenir ki insan ne gerek vardır umut bağlamaya...Gün geçtikçe öğreniyorum hayatı ve gücüm artıyor...Ve bu yüzden hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ...Çok az zaman var buna.Tanıyorum kendimi,bir kere kırıldı mı kalbim bi daha zor hemde çokk...
Bitti...senle ben ayrılıyor birbirinden bir 'ben' kalıyorum kelimelerden...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Bugun sana derin bir of cekerek yazmak istiyorum

gittiiiii ilkim gitti gözleri sismis ve kan canagi olmus bir sekilde umutlarini keserek herkes le vedalasarak sanki sonsuz gidermis gibi gitti hic bir konusmalar fayda etmedi
melek yüzlü ilkim ne kadar da yakisiyor sana o siyah basörtun offffffffffffffffff karakiz oofffffffffffff seni bekliyecegiz kosarak acik kollarini geleceksin ilkimmm artik geceler sabah olmuyacak sen bana nerdin sensiz olmuyor ben geldim ama sen gittin ilkimm gittinnnnnnnnnnn offffffffffffffffff cok kotu 3.4 gecirdik insalah hersey yoluna girecek ilkimm doneceksin kosarakkk seni derin bir ofla seni kapiyorum bu gecelik zehir oldu hersey yine ilkim gitti :(((( ya hep ya hic olarak Ama Allahtan umut kesilmez be gunluk cunku benim ilkim melek gibi kurban oldugum Allah yardim edecektir offfffffffffffffffff. offfffffffff :((

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Neredesinnnnnnnn Be ilkim kac gun oldu hic haber yokkkkk hala :((( aylada yok haber getirecek :(( Insallah bir an once sagligina kavusur dönersin ilkimmmmmmmmm
seni cok ozledim
Hala agliyorm,mu o siyah gözlerin :(( Ama dayan ilkimm dayan hersey duzelecek :((

dünyanın taşları kadar
eski içimdeki sevgi
dön burda bekliyorum
gelmeni ve firari sevdam demeni
ah bana söz verdiğin gibi

nerdesin nerdesin
kalbim dağlardan da soğuk nerdesin
nerdesin

offffffffffffffffff ilkimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm offfffffffffffffffff

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
ilkimmmmmmm yoksun iki gundur biraktin gitin gecen gündüze karisti elin ulkelerinde yol bilmez iz bilmezsin :(( belki yine 2 gozun iki cesme yada amaliyat a girdin ya hep ya hic diyerek :((( yada basarili gecti misil uyuyormusun offfffffff be ilkimmmmmm merak ediyorummmmmm

BU GECE UYUYAMAZSIN SEN

Bu gece uyuyamazsın sen!
Çetin bir sızı sarar odanı,
sen şimdi ağlarsın da...
Umutsuzca akıtırsın göz yaşlarını.

Radyonu açmış Neredesin dinliyorsun,
elinde kalem... Kadere sitem ederek
yalnızlığına dizeler arıyorsun
firari sevdani söyleyerek...

Bu gece üşüyeceksin biraz
anılar gelip seni vuracak, üzüleceksin.
Isınmak için güneşi bekle
bazı geceler soğuk eserim ben, bilirsin.

Gece sana emanet...
Bu şehri bir kez daha terk ediyorum,
gelemediğin bir yer vardı hani
İşte oraya. Yine gurbete düştü yolum...

Ve bu gece seni uyku tutmaz
Biliyorum

Sehrazatimmm

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
:(( yine kötü bir gun yine üzüntü yine goz yasi :(

aksam saat 16 bahceme gittim ve orda bilgilendirmek icin ufak bir cam var bir beyaj kagit komsumun vefat ettigi yaziyordu . ve bana 8 senedir surekli yardim eder her zaman güler konusur sohbet ederdi Isvicreli olmasina ragmen bana bir anne gibi yakindi :( Allah nur icinde yatirsin offfffffffffffff gunlugum birgun sana guzel birsey yazamiyacakmiyim ndersinn

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
herseyden habersiz umutsuz bir yolculuk :((( nereye kadar ne kadar saklarsin ki gercekleri birgun ögreneceksin ilkim offffffffff :(((

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Nedennnnnnnn ilkim nedennnnnnnn allahim seni bize sevenlerine bagislasin geri don ilkimmmmmmmm geri :(((( haber yok kimsecikler yok teller kapali ilkimmmmmmm uyan artik uyan :(((

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Offfffffff aslinda hic elim kloum kalkmiyor kafam okdar dalgin ki ama ne yaparsin kaderrrrrr offfffffffffff bunun onune gecemezsin buyuk bir dusunce cikmazlardayim buda yetmiyor gibi birde asker teyzesi oldum artik asker yolu bekle haftasonu gelecek yigen gorecez offfffffff anam offfffffffffff

**CaN

Üye
allah kavuştursun yeşim hnmm.ama neden bu denli karamarsınızz yinede gecmiş olsun derim ben. dünyadaa hiç bir sey boş deyil ve sevgiyle bakın umutla bakın yarınlara istersenizz YARINLAR GÜZEL OLACAKTIR. bu sizin elinizde unutmayın.