4.haftanın Konuğu Bivatandaş

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Genelde çok sakin küfür etmeyen insanları bile çileden çıkaran bir trafik var...hiç beklemediğim kişilerden neler neler duydum :)
Ben araba kullanmadım dedim ama biliyom ist. trafiğini. bi seferinde mesela bi adres sorduk birinden döndük dolaştık arabayla bulamadık şu adamlara soralım deyip camı açtık baktık aynı yere gelmişiz aynı adamlar:D yine tarif ettiler tekrar dolaştık yine aynı yere gelmişiz:D böyle komik bi anımızda olmuştu :)

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Genelde çok sakin küfür etmeyen insanları bile çileden çıkaran bir trafik var...hiç beklemediğim kişilerden neler neler duydum :)

Şanlıurfa nasıl bir yer...

bide ilk geldiğimde metrolarda otobüslerde horuldayarak uyuyan insanlara çok şaşırmıştım.sonradan öğrendimki meğerse adamlar işe giderken-dönerken 5-6 saatini yolda geçirip uykularını arabalarda alıyomuş:D

ben hayata pozitif bakan bi insan olduğum için heryeri güzel görüyom. nereye gitsem aaa ne güzel yermiş diyom:D dediğim gibi güzel bi şehir ama bana göre.. gelip görmeniz lazım :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
bide ilk geldiğimde metrolarda otobüslerde horuldayarak uyuyan insanlara çok şaşırmıştım.sonradan öğrendimki meğerse adamlar işe giderken-dönerken 5-6 saatini yolda geçirip uykularını arabalarda alıyomuş:D

ben hayata pozitif bakan bi insan olduğum için heryeri güzel görüyom. nereye gitsem aaa ne güzel yermiş diyom:D dediğim gibi güzel bi şehir ama bana göre.. gelip görmeniz lazım :)
Görmek istediğim yerler arasında Şanlıurfa

Siz hangi illeri gördünüz
Ve sizde bıraktıkları izler neler..

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
muş-bingöl-bitlis-malatya-siirt-diyarbakır-gaziantep-adıyaman-maraş-mersin-antalya-adana-ısparta-konya-ankara-afyon-bolu-izmit-sakarya-istanbul-tekirdağ-edirne.. aklıma gelen iller bunlar. ya gerçekten türkiyemiz çok güzel.inanın vatanımın en geri kalmış memleketini bi parise bi londraya değişmem. bende en çok iz bırakan il istanbul. elimde olsa ömrümün sonuna kadar istanbulda yaşarım..