• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

AK Parti İzmir'de tüm sandıklara itiraz etti!

• Konuyu açan Konuyu açan RUZG4R
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Haberi vermeden önce konuyu nereye açtığıma dikkatinizi çekmek isterim :P

AK Parti İzmir'de tüm sandıklara itiraz etti!
AK Parti İzmir’de 30 ilçe başkanlığına yazılı talimat vererek, tüm sandıkların tamamına itiraz edilmesini istedi. Seçim işlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Refik Uzun imzalı dilekçede "Sayın Binali Yıldırım’ın talimatıyla acilen tüm sandık sonuçlarının tamamına itiraz edilmesi ve oyların yeniden sayılmasının istenmesi gerekmektedir. Hukukçularınızla birlikte saat 15.00’e kadar gereğinin yapılmasını önemle ve acilen rica olunur" diye yazdı.

AK Parti, 10 farklı dilekçe örneği hazırlayarak, ilçe başkanlıklarına gönderdi.

AK Parti’nin seçim işlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Refik Uzun, geçerli ve geçersiz oyların, zarfların yeniden sayılmasına karar verilmesini istediklerini söyledi.

İstedikleri kadar itiraz etsinler.
Ankara,İstanbul, özellikle Antalya ve Yalova da tekrar sayılıyor oylar öyle haber aldım.
Hak yerini bulur umarm. Ne kadar umudum düşükte olsa yine çalar çırpar oyunlarla alırlar ya neyse
Allah yukarda inşallah gerçek gün yüzüne çıkar!

Son düzenleme:
Kimsenin anlatmasına gerek yok @RUZG4R kendine gel ve yazdıklarına birinin itiraz etmesi hoşuna gitmiyosa konuyu açma herkes sana katılacak diye bi kaide yok :) sana katılıyorum ama gülmekten :)

Tebessüm ben senin itirazına bir şey söylemiyorum ama sende yorum yaparken konuya mukuf ol istersen :) burada Türkiye nin her hangi bir ilinden bahsetmiyoruz farkındaysan İzmir diyoruz :) Ben senin kendini düşürdüğün duruma katılmıyorum hiç komik değil :)

Tebessüm ben senin itirazına bir şey söylemiyorum ama sende yorum yaparken konuya mukuf ol istersen :) burada Türkiye nin her hangi bir ilinden bahsetmiyoruz farkındaysan İzmir diyoruz :) Ben senin kendini düşürdüğün duruma katılmıyorum hiç komik değil :)
Nihayetinde izmir de türkiyenin bi ili gökten zembille inmedi ya ay doğru orası hep ileri görüşlü insanlarla dolu olduğu için :P

Geri