• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

AK Parti İzmir'de tüm sandıklara itiraz etti!

• Konuyu açan Konuyu açan RUZG4R
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
Konuyu Uzatma Diye bir niyetim kesinlikle yok. Sadece Karşılıklı olarak kırıcı olduğunuzu düşündüğümden dolayı gereksiz yere birbirinizi ve bizleri üzmeyin lütfen. İnanın yazılarınızı okudukca ben üzüldüm.. Konuyu bir kenarı bırakıp birbirinizin gönlünü almanızı çok isterim. Sadece Bir kardeşiniz olarak karışmak değil de üzüldüğüm için soylemek istedim. Bir kusurum olduysa affola.. @TeBeSSüm @RUZG4R

Şu seçim stresi herkesi gerdi yeterince birde biz birbirimize düşmeyelim.

Orda burda hatta forumda siyaset konuşulmasından, insanların birbirlerinin görüşüne saygı duymamasından yeterince sıkıldım.
Siyasi fikirlerimiz bizi birbirimize düşürmemeli. Bir sürü yorum görüyorum herkes birbirine laflar yağdırıyor her yerde.
Neyin tartışması karmamaşı bu. O bu yada şu parti. Hepimiz aynı milletteniz
Ve gerçekten komik oluyoruz. Bize tüm dünya gülüyor yaa...
Dünya gülüyor... Yapmayın artık...
Bir ailede kavgalar olabilir, tartışmalar olabilir ama kol kırılır yen içinde kalır...
Ne yaşarsak yaşayalım, ne olursa olsun, Türkiye'nin sorunları dünyaya taşmamalı.
Artık siyaset konuşmayalım lütfen..

Bizim ülkemiz insanı siyaset konuşamaz,görüş bildiremez. Sadece tartışır,hakaret eder. Karşılıklı saygı duyulmaz görüşlere.
Ayrıca ülkemizin her karış toprağı değerlidir. İzmir'den Batman'a ayrım yapmamayı öğrenmeli,öğretmeliyiz. İleri görüşlüyüm,kültürlüyüm diye geçinenler bazı kesimler var İzmirde. Bu doğru. Fakat inanın izmirlilerin hepsi böyle değil :) Bunlar yüzünden kötü izlenimler bırakmak olmaz.

Yazılanları okuyorum da nasıl tepki vereceğimi bilemiyorum :) Nasıl bu konuyu bu kadar kişileştirdiniz .

Burada vurgulanan ne insanlar ne seçimleri ne karakterleri nede Türkiye'nin herhangi bir şehri bilmeden yorum yapan arkadaşlarıma durumu izah edeyim ..Bu konuyu neden komik konulara açtım çünkü herkes bilir ki İzmir CHP nin kalesidir.Şimdiye kadar İzmir'den chp den başka hiç bir patiye oy çıkmamıştır ..Bu geçmişte de böyleydi bugün de böyle komik bulduğum şey bu kadar bariz bir gerçeğe yapılan itirazdır .

Yoksa ben burada hiç bir partinin yada kimsenin propagandası nı yapmıyorum beni bilen bilir ki muhalefeti de yeri geldiğinde en ağır eleştiriyi bu forumda ben yaparım ..

5 mayıs 2012 de hükümetin yaptığı bir işe muhalefetin yaptığı olumsuz eleştirilerine yaptığım yorumdur ..
Yahu bu hükümete bende muhalefetim ama böylede muhalefet yapılmaz arkadaş muhalefet olacaksan iyiye de kötüye de muhalefet olmayacaksın iyi bir şey yapılıyorsa yanında haksızlığın karşısında olacaksın ama bunu yaparken de ayakların sağlam basacak yere neyin ne olduğunu bileceksin bilmiyorsan öğreneceksin elinde sağlam kanıtın olacak böyle yandaş haberlerle karalama politikalarıyla ,önüne koyulan her kağıtla 40 yıl hesaplarıyla muhalefet olmaya kalkarsan bunlar döner dolaşır seni bulur ki bunun örneklerinde seçim mitinglerinde gördük..

Burada kimsenin şahsına yapılmış bir söz yada eleştiri yok Bu kadar İzmir de yaşayan üyemiz var bu forumda bir tanesi bana çıksın şunu desin " Rüzgar izmirden chp çıkmaz akp bu itirazında haklı " Bir tane hemşerim çıksın da şunu desin bana ..Ben haksızsam çıkıp bunu vurgulasın ben bunu bekliyorum .

@RUZG4R kendi adıma not düşeyim. Sana yönelik yazmadım ben :) Ben siyasi konu ve yorumlar gündemi fazlasıyla meşgul ettiği için ve insanlar tansiyon yüksek olduğu için birbirlerine kırıcı olmalarından dolayı, birazda konu dışına taşarak düşüncelerimi söyledim. Yani sana yönelik değil.
Bakarsın insanların fikri değişir. Niyemi. Artvin'i bugüne kadar hiç Sağ bir parti kazanamamış. Hep CHP nindi.
Ama bu seçimlerde Akp silip süpürdü. Aslen Rizeliyiz ama benim doğduğum yer. Karadenizliler olmasına rağmen Artvin'de düşün hep CHP nindi bu seçimlerde sonuç değişti
Yani burası Türkiye ve hiçbirşeye şaşırma :) Gerçi şu çıkan sonuçlardan sonra elbette sonuçlarda pek bir oynama olmaz. Tutsa belki bir ilçe tutturur yada bilemiyorum.
Ama Umut işte :) MHP mesela 20 yıllık kalesini kaybetti. Kastamonuyu.
Ahh şimdi Efsane olacaktı burada :))

@RUZG4R kendi adıma not düşeyim. Sana yönelik yazmadım ben :) Ben siyasi konu ve yorumlar gündemi fazlasıyla meşgul ettiği için ve insanlar tansiyon yüksek olduğu için birbirlerine kırıcı olmalarından dolayı, birazda konu dışına taşarak düşüncelerimi söyledim. Yani sana yönelik değil.
Bakarsın insanların fikri değişir. Niyemi. Artvin'i bugüne kadar hiç Sağ bir parti kazanamamış. Hep CHP nindi.
Ama bu seçimlerde Akp silip süpürdü. Aslen Rizeliyiz ama benim doğduğum yer. Karadenizliler olmasına rağmen Artvin'de düşün hep CHP nindi bu seçimlerde sonuç değişti
Yani burası Türkiye ve hiçbirşeye şaşırma :) Gerçi şu çıkan sonuçlardan sonra elbette sonuçlarda pek bir oynama olmaz. Tutsa belki bir ilçe tutturur yada bilemiyorum.
Ama Umut işte :) MHP mesela 20 yıllık kalesini kaybetti. Kastamonuyu.
Ahh şimdi Efsane olacaktı burada :))

mevzu o değil adminem Akp bu itirazında haklımıdır haksızmıdır bana bunu söyle ??

Ben Rüzgara katılıyorum sanırım biraz farklı algılandı durum..
Bende İzmir' i Chp den başka bir partinin alabileceğini düşünmüyorum.. Bunu sadece Akp içinde söylemiyorum Mhp de alamaz diğerleri de alamaz..
Burda doğdum ve büyüdüm az çok insanlarını tanıyorum biliyorum o yüzden itiraz bana da çok mantıklı gelmedi açıkcası :)

Kilitlenme esnasında söz hakkı doğduğu için konuyu geçici açtım arkdaşlar. Yapıcı son mesajlarınızı yazın kapatalım ya da açık dursun ama lütfen yazılanlar cevap hakkı doğurmayan son sözler olsun ve yapıcı olsun.

Geri