Aklından Bir Sayı Tut

evet ama sürükleyici..önceden otobüste hergün bi bölüm okuyordum..dayanamadım yarısındaydım dün okudum bugün okudum bittii..:)

Ablam tavsiyene uyup Kitaba başladım henüz çok başındayım giriş oldukca hızlı ve ilginç merak uyandırıyor yazar doğru bir giriş yapmış .bakalım devamında neler olacak :)

Yorumlarını bekliyorum kardeşim :)

Ablacığım kitabı bitirdim.yazar başlarda ilginç bir giriş yaptığı için ortalara ve sonlara doğru hızın biraz düşeceğini bazı yerlerinin vasat ilerleyeceğini düşündürmüştü bana ama öyle olmadı roman ilerledikçe daha çok elinden bırakamaz oluyor insan.özellikle katilin yöntemini yav nasıl olur derken dedektifin bunu mantıksal bir şekilde açıklama şekli dehşetti bana göre.Yazarın ilk kitabı olduğu düşünülürse gerçekten zekasını taktir ettim son zamanlar okuduğun en iyi cinayet romanıydı diyebilirim.Katil bana göre çok belliydi ama bu beni rahatsız etmedi yazar başlarda kafamda o kadar çok soru işareti bıraktı ki katil en başında yazıyor olsa yine sonuna kadar okurdum :) çok beğendim hatta aynı yazarın bir kitabını daha aldım ona başlayacağım .Teşekkürler tavsiye için :)

Rica ederim kardeşim. Yazarın ilk kitabı evet ikincisini bilmiyordum ismini verirsen şimdilerde okumak için kitap almak istiyorum. Kesinlikle akıcı bir seyirde gitmiş kitap cinayet kitaplarını sevmem ama bu kendini okutturdu:)

Kitabın ismi gözlerini sımsıkı kapat henüz başlamadım müsait zamanda başlamak istiyorum sürünmesin diye :)

Geri