• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Aldatan Erkek

ee işe yaradımı bari :D
malesef kadın hapse,geberesice herif mezara,kızları da kocaya gitmişti :plss:
kız Allah namussuzla karşılaştırmasın,oldu ki karşılaştık defolsun gitsin anında tek celse de biter,gitsin ayağına dolansın,ne beni,ne de çocuğunu göremez...nafakasıymış,parasıymış gözüne soksun.çocuğuma bile yedirmem onun haram lokmalarını.rabbim kimseyi sütü bozuklarla karşılaştırmasın,karşılaştırdığına da yardım etsin.

kız Allah namussuzla karşılaştırmasın,oldu ki karşılaştık defolsun gitsin anında tek celse de biter,gitsin ayağına dolansın,ne beni,ne de çocuğunu göremez...nafakasıymış,parasıymış gözüne soksun.çocuğuma bile yedirmem onun haram lokmalarını.rabbim kimseyi sütü bozuklarla karşılaştırmasın,karşılaştırdığına da yardım etsin.

küçük bir hata var ama cnm benim.. adamın yaptığının bedelini çocuguna ödetemezsin.. her ne kadar suçluda olsa cocuğunun babasıdır.. evladını babasız bırakma hakkına sahip degilsin..:))

Bazen kocanı seviyormusun yoksa nefret mi ediyorsun anlayamıyorum bacım :D

Geri