• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

An İtibariyle Ne Düşünüyorsun ?

Hayır iptal ettiğim smile olmadı.

Malesef iptal etmişsin.
Benzeri başka bir smiley eklenmiş. Bak bu smileyin yerinde başka bir smiley vardı :uyu:
Ve forumda bana ait rastladığım bazı mesajlarda smileylerde kullanılan karakterler kalmış sadece. Ona da geçenlerde rastlamıştım. sanırım smileyi silindiği için yerinde sadece saçma karakterler kalmış :)

Bir gün dediklerimi değil, demek istediklerimi anlayacak bir insan çıkmayacak mı karşıma..?????? Hava kötü dediğimde sadece havadan söz etmediğimi anlamak bu kadar zor mu? İlle de ben bu hayattan bıktım türünde sözler mi etmeliyim???????

Malesef iptal etmişsin.
Benzeri başka bir smiley eklenmiş. Bak bu smileyin yerinde başka bir smiley vardı :uyu:
Ve forumda bana ait rastladığım bazı mesajlarda smileylerde kullanılan karakterler kalmış sadece. Ona da geçenlerde rastlamıştım. sanırım smileyi silindiği için yerinde sadece saçma karakterler kalmış :)
Bu karakterlerin olduğu bir mesaj alabilirsem konu netleşmiş olur. Yada sen yazarsan o ifadeyi :)

Bu karakterlerin olduğu bir mesaj alabilirsem konu netleşmiş olur. Yada sen yazarsan o ifadeyi :)

O karakterlerin çıktığı konuya tesadüfen rastlamıştım şu an konuyu bulmam samanlıkta iğne aramak olur ki o karakterlerin hangi smileye ait olduğu konusundada fikrim yok

Bugün rastladığım ise yukarda eklediğim uyku smileyi. Daha önce o yoktu onun yerine başka uyku smileyi vardı tabi o smileyide netten bulmam da imkansız

Sadece smileylerin değiştiğinin farkındayım o kadar. Değişmemiş gibi sanki sallıyormuşum gibi davranıyorsun :)
İspat etmekle uğraşamayacak kadar yorgunum :)
Bi smiley yüzünden sorun çıkarmış olmak da istemem kalsın böyle :))

Geri