• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

An İtibariyle Ne Düşünüyorsun ?

Arkadaşlar kusura bakmayın ama yaşım küçük diye belkide konuşmalarımızdan ve samimiyetimizden dikkate almadınız uyarımı benim için sorun yok tamam aslann deseydiniz ve devam etseydiniz sorun yoktu.

Aynı zamanda bu uyarıyı diğer yöneticilerden bir yapsaydı eminim ki dikkate alınırdı.

Benim açımdan sorun yok sizin açınızdanda sorun olmasın kimsede üstüne alınmasın.Gerektiğinde eğlenmeyi bilen mod gerektiğinde de kaale alınmalıdır.Üyelerle arama mesafe koymayı sevmem koydurmayın lütfen.Bu mesafe kavga veya sevmeme olarak algılanmasın sadece "manyak" aslann olmaz karşınızda.

Kimse kırılmasın ve üzerine alınmasın.=GG >>> Bu da üstüne alınanlar için sizin için :D

Arkadaşlar kusura bakmayın ama yaşım küçük diye belkide konuşmalarımızdan ve samimiyetimizden dikkate almadınız uyarımı benim için sorun yok tamam aslann deseydiniz ve devam etseydiniz sorun yoktu.

Aynı zamanda bu uyarıyı diğer yöneticilerden bir yapsaydı eminim ki dikkate alınırdı.

Benim açımdan sorun yok sizin açınızdanda sorun olmasın kimsede üstüne alınmasın.Gerektiğinde eğlenmeyi bilen mod gerektiğinde de kaale alınmalıdır.Üyelerle arama mesafe koymayı sevmem koydurmayın lütfen.Bu mesafe kavga veya sevmeme olarak algılanmasın sadece "manyak" aslann olmaz karşınızda.

Kimse kırılmasın ve üzerine alınmasın.=GG >>> Bu da üstüne alınanlar için sizin için :D

aslannnnnnn :(:( öylemi düşündün gerçektennnn:(:(:(:( öyle bir düşüncem yoktu şahsım adına diyorum konu dağılmasın diye devam ettik:(

Onca hatayı yaptıktan sonra, bir ucundan tutup çekiştirerek düzeltmeye çalışmak...
Tıpkı bir ölüyü diriltmeye çalışmak gibi Leyl.
Bu imkansız. Gerçekten imkansız. Boş ver.

vay be Kendimi "Son Mesaj Kimde" Oyunundan bu derece cekeceğimi düşünmüyordum :)) Anma Alıngan Yapıya Sahipmisim bende :P Kendi kendimi ezerimde :))

Geri