• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

An İtibariyle Ne Düşünüyorsun ?

Evet öyle.uykum var ama uyumak istemiyorum:)Pc başından kalkamadığım için daha fazla içmem lazım9 bardak oldu:D
Bide yanında sigara içince bnim organlar iflas etti..:D

Ay bu yaşta sen sigara mı içiyorsun? Ben 26 yaşındayım canım daha bugüne kadar merak edip bi nefes bile çekmedim sende en çabuk zamanda bırak canım yazık o ciğerlerine :him

Evet öyle.uykum var ama uyumak istemiyorum:)Pc başından kalkamadığım için daha fazla içmem lazım9 bardak oldu:D
Bide yanında sigara içince bnim organlar iflas etti..:D

kızılacak hareketler bunlar.. :) 9 bardak da nedir öyle canına kastın mı var cimcime.. bide sigara buna bi ara ayrı atarlanırım.. :D
pc kapanıyo kendine eziyet etmeyi bırakıyosun ve yatıyosun hade bakem.. :D

Ay bu yaşta sen sigara mı içiyorsun? Ben 26 yaşındayım canım daha bugüne kadar merak edip bi nefes bile çekmedim sende en çabuk zamanda bırak canım yazık o ciğerlerine :him

Hiç söyleme ya..bnde bırakmayı istiyorum ama olmuyo..:( 13 yaşından beri içiyorum..eskisine göre yine azalttım ben günde iki üç paket içerdim ama haftada bir pakete indirdim..inş zamanla köklü bırakıcam..:(:(
Ne güzel senin yerinde olabilsem keşke..bu yaşa hiç içmemişsin,içmenide tavsiye etmem..zaten..

Hiç söyleme ya..bnde bırakmayı istiyorum ama olmuyo..:( 13 yaşından beri içiyorum..eskisine göre yine azalttım ben günde iki üç paket içerdim ama haftada bir pakete indirdim..inş zamanla köklü bırakıcam..:(:(
Ne güzel senin yerinde olabilsem keşke..bu yaşa hiç içmemişsin,içmenide tavsiye etmem..zaten..

Tavsiye etsen bile canım boşuna uğraşmış olursun kokusundan zaten nefret ediyorum iğrenç ya..

Geri