• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

An İtibariyle Ne Düşünüyorsun ?

Muhabbet kuşum ishal oldu :(
babama veterinere götürelim dedim bir sürü bahane buldu sonra dışarı çıktı
ishal nedenini bilmediğim için ölümcül olmasından korkuyorum
tabi hakim olamadım kendime sinirlerim bozuldu çok :(
Annem hasta olduğunda bile binbir dereden su getirtiyor
Annem telefon açtı tekrar ben ağlayınca çağırdı babamı. Götürdü kuşu veterinere.
Beni göndermedi annem.
Umarım iyileşir. Oysa muhabbet kuşu en çok babamı sever. Hatta babam ameliyat olduğunda evde yoktu hep babamı arıyordu gözleri :(
Erkeklerin sevgi anlayışını çözemiyorum :(

Muhabbet kuşum ishal oldu :(
babama veterinere götürelim dedim bir sürü bahane buldu sonra dışarı çıktı
ishal nedenini bilmediğim için ölümcül olmasından korkuyorum
tabi hakim olamadım kendime sinirlerim bozuldu çok :(
Annem hasta olduğunda bile binbir dereden su getirtiyor
Annem telefon açtı tekrar ben ağlayınca çağırdı babamı. Götürdü kuşu veterinere.
Beni göndermedi annem.
Umarım iyileşir. Oysa muhabbet kuşu en çok babamı sever. Hatta babam ameliyat olduğunda evde yoktu hep babamı arıyordu gözleri :(
Erkeklerin sevgi anlayışını çözemiyorum :(

oyyyyyyyyyyy cadım benimmm ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN yaaa bak veterinerlik okuyan bir arkadaşım var mesaj attım belki yardım edebilir

tetramezatin alman gerekiyormuş canım klinikten antibiyotik yada kuşun türü ne

Çok sağol canım :) Babam veterinere götürdü dedim ya bir iki ilaç vermiş işte :) Bakteri kapmış kuş.
Büyük ihtimal yemlerden oldu. Çünkü havalar sıcak ya yemler bozdu sanırım. 3 güne kalmaz düzelirmiş :)
Suyuna kattımda ilaçları. Hayvan ötmeye konuşmaya başladı. Dünden beri sesi çıkmıyordu :)

Çok sağol canım :) Babam veterinere götürdü dedim ya bir iki ilaç vermiş işte :) Bakteri kapmış kuş.
Büyük ihtimal yemlerden oldu. Çünkü havalar sıcak ya yemler bozdu sanırım. 3 güne kalmaz düzelirmiş :)
Suyuna kattımda ilaçları. Hayvan ötmeye konuşmaya başladı. Dünden beri sesi çıkmıyordu :)

Geçmiş olsun.Bir daha hastalanmaz inşallah....

Geri