Antalya'da Okullar 1 gün kapalı

benim için sorun yok..benim odam..şu andaki depresyonum kovulmaktan beter...yenilerini istemiyorum ki yolluyorsunuz eskilerini istiyorum ben...:( dedim ve kaçtımmm yinede adminin konusuymuş bir anda gözüme takıldı:))

Yıllarca sakladığım hediyelerim göçmüş ....anladım.:).ama 2 de birde hatırlatıp durmasanız depersyona girip girip çıkıyorum.....asıl çtlciklerim gitmeden kilit koymak gerek kasaya...o zaman işte hiç çıkamam:))

hahaha biraz daha ağlaşırsam hediye koyacak yer kalmayacak...admin sizden şahane bir araba bekliyorum...yürüyerek gidilmez ki şimdi yeni yeni konular açmaya öyle entersan mesajlar yazmaya dimi...arsız cadi:))

hepinize çok teşekkür ettim..zeynoo sayende hediyelerimin göçtüğünü öğrendim..sana özel teşekkür ettim ama .hepsi benim için çok anlamlı:)) yollayan yollamayan elisıkı ve pinti arkadaşlarada örnek olması dileğiyle mesala suskun ve jeriko gibi:)) ha birde efsane var birde şu süpürgeye takılan çalı cebur gibi listeye sığacak gibi görünmüyor elisıkı forumdaşlar...ben bir detaylı liste hazırlasam iyi olacak..:)) açık açık görünecek şekilde...artık hafiften zengn cadı:))

Anlaşılan o liste 30 günde bir gerekli olacakgibi bana:))

Geri