• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aralık Ayı Ayın Paranoraması

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
oy kullanmadığım için özür diliyorum ama forumu takip edemiyorum..kim uygun bilemiyorum ondan kullanmıyorm yanlıs anlaşılmasın..
Takip etmeliyiz ama :)

Bence daha da uzatmalısın süreyi yeterli diyorsan elbette bölüm senin :D

Hem bir gün eğer vakit bulabilirsem bu panorama birincileri ile ilgili çok daha güzel promosyonlarımız olacak :) Geçici olarak farklı ve avantajlı bir üyelik grubu oluşturup panorama birincilerini 1 ay boyunca bu gruba dahil etmek gibi :)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
oo süper sponsorumuzun konuya el atmasına sevindim :D daha uzatılmıyacak elbette ama seçim yapabilmek için oylamalar gerekiyor suanda oylar eşit olduğu için böyle devam ederse değerli sponsorumuzu iflas ederek birden fazla ayın birincileri seçilmiş olacak :D

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
:D olmaz ama suana dek sadece 4kişi ankete katılmış bu oran forumumuza hiç yakışmamış katılım bekliyoruz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Demek ki bölüm gölgede kalıyor ya da reklamı yapılmıyor :) Reklam için imzanı kullanmayı denedin mi şöyle cafcaflı şekilde :)

Apancene

Aktif
Oy kullananlara bakarak bende ( bu seferlik kopya çekmek suretiyle ) oyumu kullanayım istedim.

Ayın Üyesi :Kalpsiz Kafkef
Ayın Yöneticisi :zeyno
Ayın En Aktifi : Suskun
Ayın Şairi ve Şiiri (Üye şiirlerinden) : zeyno
Ayın Olayı : sitenin kapalı kalması
Ayın En Paylaşımcı Üyesi: Suskun

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.