Arılar, petek üstüne 'Allah' yazdı!

VPdDJZ.jpg

Erzincan'da arıcılık yapan Yusuf Korkmaz isimli vatandaşta bulunan bir bal peteğindeki Arapça harflerle 'Allah' yazısı, görenleri hayrete düşürüyor. Erzincan'da arıcılık yapan Yusuf Korkmaz, arı kovanlarından bal peteklerini çıkartırken ilginç bir durumla karşılaştı.

6 kilogramlık bal peteğinin üzerinde Arapça 'Allah' yazısını gören Korkmaz, şaşkına döndü.

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu resmi daha önce görmüştüm. (Ya da benzeri olabilir) Ancak arıcılık bana yabancı bir konu olmadığı için resmi ilk kez gördüğümde konu ile ilgili araştırma yapmıştım. Yakınlarımdan arıcılık işi ile profesyonel düzeyde ilgilenen insanlar olduğ için konu hakkında bilgi sahibi olmam zor olmamıştı. Petek üzerinde bazı değişiklikler yaparak şeklinin değişik görünmesini sağlayabiliyorsunuz hocam. Bu da o tür çalışmalardan biri. Hatta o dönemde bir tanıdık başka bir şekil yapmıştı petek üzerinde. Ama arılar hakikaten çözülmesi zor canlılar. Bu olmasa bile arılar konusunda gizemi çözülememiş onlarca araştırma var.

Bu resmi daha önce görmüştüm. (Ya da benzeri olabilir) Ancak arıcılık bana yabancı bir konu olmadığı için resmi ilk kez gördüğümde konu ile ilgili araştırma yapmıştım. Yakınlarımdan arıcılık işi ile profesyonel düzeyde ilgilenen insanlar olduğ için konu hakkında bilgi sahibi olmam zor olmamıştı. Petek üzerinde bazı değişiklikler yaparak şeklinin değişik görünmesini sağlayabiliyorsunuz hocam. Bu da o tür çalışmalardan biri. Hatta o dönemde bir tanıdık başka bir şekil yapmıştı petek üzerinde. Ama arılar hakikaten çözülmesi zor canlılar. Bu olmasa bile arılar konusunda gizemi çözülememiş onlarca araştırma var.

Ben ALLAH yazısına kesin olarak doğrudur yada bu sonradan yapılmış diyemem.Çünkü kesin olarak bir bilgim yok Sanırım ben bu haberi 2 gün önce gördüm bir kaç internet sitesinde.iki gün boyunca hiç bir yalanmala gelmeyince yayınlamaya karar verdim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yalanlamaya falan gerek yok sayın hocam. Çok güzel bir görüntü. Yeterki sanat eseri diye yutturulan diğer haberdeki heykel gibi olmasın görüntüler :) Ona değil ama buna hakikaten sanat eseri diyebilirm.