• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Arşiv - Şu An Ne Düşünüyorsun ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
İnsan hayalleri için yaşar derler bende öyle yaptım hepte öyle kalacak her ne kadar hayaller yaşayanın sonu hayal kırıklıkları ile dolu olsada senin gücün hayallerime degil bana yeter ama unutma bir gün ama bir gün seninde bir hayalin yıkılırsa anlarsın ne demek olduğunu o zamanda bu tebessümün acı bir tebessüme dönecek ben görmesem de sen kendin bileceksin

Kişiyi hak ettiğinden çok övmek riyadır, layık olduğundan fazla övmek ise, ya acizlikten ya da hasettendir.

Köyümü özledim çocukluğumu özledim bir gazoz kapağı ile oynarken mutluluğumu özledim üstüm başım biraz yırttık biraz tozlu biraz çamurdu ama yüzümde tebessüm vardı insanlardan bihaber yasardim o günleri özledim ne çok şeyi özlemişim :(

Benim hakkımda ne düşünüyorsa Rabbim ona 10 katını versin... Müsterih olsun ben herşeyle baş ederim...yeterki yüzüme söyleyecek cesareti bulsunlar...

Wuuvv doluyuz bugün insanı dolduran hep arkadan konuşup imalı sözler değilmidir dolana bakarlarda doldurana bakmazlar maalesef...

Aynen arkadaşım... ben kolay kolay kızıp sinirlenmem... yüzüme değil de , arkamdan söylenmesi beni en çok kızdıran olaydır...böyle bişeye izin vermem... benim hakkımda bişey söyleyecek kişi cevabını da duymalı hakettiği şekilde... dediğin de doğru...

Aynen arkadaşım... ben kolay kolay kızıp sinirlenmem... yüzüme değil de , arkamdan söylenmesi beni en çok kızdıran olaydır...böyle bişeye izin vermem... benim hakkımda bişey söyleyecek kişi cevabını da duymalı hakettiği şekilde... dediğin de doğru...

Bosverinn inanın tatlı canınızı üzmeye değmez değseler zaten üzmezler dünya döndükte böyle insanlar var olacaktır gerçi onlar icinde tam tersi ne diyelim sabırrrr...

İki saatim kaldı iş bitecek eve gidince dinlenecekmiyim yoksa yine gece bana eşlik mi edecek uzun bir gece daha sabahı belli bir gece off beynim gürültüden patlayacak yıllardır alışamadım su gürültüye yaa beynim zaten dolu yer varmış gibi gürültüde ısrarla yer istiyor :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri