• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Arşiv - Şu An Ne Düşünüyorsun ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
çünkü saçma,sapan,inançsız insanlar her zaman rahat,huzurlu...tüm günüm isyanla geçti,içimde öfke var...kendimi öldürecek kadar büyük bir öfke... yeterince bedel ödemiş değilsem alsın canımı kurtulayım diyorum.
neyze yaaa,boşver tatlım kafam,kalbim krık ve bozuk tek isteğim kurtulmak her şeyden..bana bakma sen.

bugün dünya yarın ahiret güzelim hiç aklından çıkarma.. bugün mutlu görünen insanların yarın vereceği hesap çok büyük olacak.. allah sadece erteler..Eğer ertelediyse işte o günden korksunlar..

Neden hayatında tutuyorsun ki onları..Kaybedecek bir şeyin var mı..? yoksa onlarıda yok et..

ne kaybedicem defolsunlar,kendileri yapışıp geliyor,benim babama eyvallahım yok,lakin evime gelip huzursuzluk yaptıktan sonra kovsam neye yarar ki...?bir gün hepsini bir odaya doldurup benzin döküp yakıcam,ibret olsun aleme,bir daha kimse kimseye karışmaz.

ağzım yara oldu,artık sakinleşsem iyi olur,tüm öğleden sonramı mahvedenler yüzünden ayaklarımda yaralar açılacak tekrar,bazen yetimhane de büyüseydim keşke diyorum,ohh kafam rahat akrabasız.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri