• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Arşiv - Şu An Ne Düşünüyorsun ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Lisedeyken tarih ve coğrafya kitaplarındaki resimlere çöp adam çizer atıyorum kerem kurtuluş savaşında bilmem nerede yada ömer bilmem ne ormanlarında aslan avında diyede not düşerdik..:D Bana bunu düşündür dün bir an ..Özlüyor insan o günleri :))

Aslında akılda kalsın diye kullanılabilirmiş o yöntem :)) biz de hippi, adios tişörtlü ispanyol falan garip garip tipler çizmişiz hatta uçan bir ineğimiz bile var :D gerçekten özledim o günleri ya :)

Aslında akılda kalsın diye kullanılabilirmiş o yöntem :)) biz de hippi, adios tişörtlü ispanyol falan garip garip tipler çizmişiz hatta uçan bir ineğimiz bile var :D gerçekten özledim o günleri ya :)

Orasını hiç düşünmedik bizimkisi daha çok zevzeklik di :D Bizim uçan bir ineğimiz yoktu ama saçma sapan akrostiş şiirlerimizde vardı ..:D

Orasını hiç düşünmedik bizimkisi daha çok zevzeklik di :D Bizim uçan bir ineğimiz yoktu ama saçma sapan akrostiş şiirlerimizde vardı ..:D

Biz de itinayla şarkı sözü uyarlardık :D Lise bambaşka ya zaman, mekan, insanlar değişiyor ama anılar hemen hemen aynıdır herhalde :))

Biz de itinayla şarkı sözü uyarlardık :D Lise bambaşka ya zaman, mekan, insanlar değişiyor ama anılar hemen hemen aynıdır herhalde :))

Önceleri lise bambaşkaydı evet bizler o dönemlerde hala çocuktuk bir şekilde mutluyduk ama şimdiki liselilere bakıyorum hep bunalım hep depresyon hali sürekli isyan halleri ..biz o dönemlerde aşkı yeni yeni keşfederdik bir bakışta bir gülüşte bir heyecan vardı şimdikiler aşmış artık bir takım şeyleri ..:)

Önceleri lise bambaşkaydı evet bizler o dönemlerde hala çocuktuk bir şekilde mutluyduk ama şimdiki liselilere bakıyorum hep bunalım hep depresyon hali sürekli isyan halleri ..biz o dönemlerde aşkı yeni yeni keşfederdik bir bakışta bir gülüşte bir heyecan vardı şimdikiler aşmış artık bir takım şeyleri ..:)

Gerçekten çocuktuk ya ben lisede insanlar birbirine nasıl aşık oluyor hala inanamam ki benim annemle babam da lisede tanışmış :) sınıf arkadaşlarımın en salak, en ergen hallerini gördüm beraber büyüdük resmen :)

niye gelmiyorsun uykucummm ...bana küsmüsün yoksa :) hadi gel barışalım seveyim seni kollarıma sarayım beraber uyuyalım:P

... deli dolu insanı mutluluk notalarında ezgisel yolculuklara çıkaran gülüşün.... bugün duyduğum en güzel söz :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri