• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Arşiv - Şu An Ne Düşünüyorsun ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Şu bir ayda olan biteni düşünüyorum bu kadar güzel başlayıp bu kadar kötü nasıl oldu diye sanırım daha kötüsü olamazdı

Allah belasını versin böyle memleketin böyle polisin . verdiğim ifadeyle şuan savcılıktan gelen belge arasında dağ kadar fark var . Allah kahretsin . ben bu ifadeyi vermedim. içerde adamının olması böyle bişi heralde !! . Allah belalarını versin . ifademi değiştirmişler.

Allah belasını versin böyle memleketin böyle polisin . verdiğim ifadeyle şuan savcılıktan gelen belge arasında dağ kadar fark var . Allah kahretsin . ben bu ifadeyi vermedim. içerde adamının olması böyle bişi heralde !! . Allah belalarını versin . ifademi değiştirmişler.

bu ne şiddet celal dur bi sakin ol...

sakin olunacak birşey yok . dört gözle beklediğim evrak geliyor ama içinde benim verdiğim ifade yok . bu memlekette nerede dayın amcan varsa ozaman adalet işliyormuş. Alenen yaşıyorum bu durumu. şimdi bütüngün karakol karakol gezicem nasıl oldu bu olay diye . ama şimdiden biliyorum hiçbir halt elde edemiyeceğim . Allah kahretsin !

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri