• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Arşiv - Şu An Ne Düşünüyorsun ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Mantıklı :) Sen neden güç dövmesi yaptırmayı çok istiyorsun?

Aslında dövmeyi seviyorum..ailemi kırmamak için şimdiye kadar yaptırmadım ..Güç bana göre hayatımızın merkezi bizi yönlendiren şey düşünsene akıl gücü,fiziksel güç,maddi güç ,manevi güç,iman gücü ne tarafımız güçlüyse hep o tarafa meylederiz..Karakterin güçlüyse insanlar sana saygı duyar,maddi gücün varsa bu zamanda birçok kapı sana zaten zorlanmadan açılır vs vs bunun gibi bir çok örnek verebilirim ..Ben güçlü bir insan olduğuma inanıyorum gücü seviyorum,güçlü olmayı seviyorum :) işte bu yüzden bunu istiyorum :)

Aslında dövmeyi seviyorum..ailemi kırmamak için şimdiye kadar yaptırmadım ..Güç bana göre hayatımızın merkezi bizi yönlendiren şey düşünsene akıl gücü,fiziksel güç,maddi güç ,manevi güç,iman gücü ne tarafımız güçlüyse hep o tarafa meylederiz..Karakterin güçlüyse insanlar sana saygı duyar,maddi gücün varsa bu zamanda birçok kapı sana zaten zorlanmadan açılır vs vs bunun gibi bir çok örnek verebilirim ..Ben güçlü bir insan olduğuma inanıyorum gücü seviyorum,güçlü olmayı seviyorum :) işte bu yüzden bunu istiyorum :)

Ailemin yıllardır kafama kazıdığı en önemli öğüttür "Güçlü ol".. İç dinamiklerini sağlam utunca gerisi bir şekilde halloluyor gerçekten :) Hayırlısı olsun senin için o zaman :)

"Mutluluk ciddi bir sorundur"

Kitabın adı bile çok hoşuma gitti, kişisel gelişim dalında bir kitapmış... Uzaktan gördüm, adını okudum ve beğendim bugün :D Okumak üzere arşive alınmıştır ;)

yanlış algılanmamın nedenini düşünüyorum
dikkatsizlikten mi yanlış anlıyor yoksa başka birşey mi var çözemedim ://

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri