AŞK VE Ayrilik

Hani Yalnızlık Vardır Ya İnsanı Çaresizce Bir Başına Bırakan..!
Hani Hasret Vardır Ya Gözyaşının Her Damlasıyla Islanan..!
Hani Umutsuzluk Vardır Ya İnsanı Yavaş Yavaş Öldüren..!
Hani Hani Kalp Ağrısı Vardır Ya Yüreğini Kor Ateşte Yakan..!
Hani Rüyalar Vardır Ya Aslında Onun Olmadığı Ve İçini Çürüten..!
Hani Sen Derdin Ya...? Bunların Hiçbirini Yaşamayacaksin Asla Diye..!
Senden Hiç Gitmeyeceğim Diye.

Her şeyi yaşadım biliyor musun? Her şeyi.. Ama bir tek bu sarılışı yaşamadım opusmeyi sevismeyi . Sarilip uyumayi yan yana gezerken el ele tutmayı bile . Sen hep sınadın beni, sen hep korktun bnden korkularinla korktun ! Benim hep gücümü ölçtün. Sana ne verip ne veremeyeceğimi hesapladın. Oysa ben canimi vermistim sana olduğum gibi gelmiştim. Oysa! ben senin icin nelerden gectim senden baskasini gozum gormedi biliyorsun.. hayallerimi hayallrimizi yasamak istemistim birlikde istemistik oysa ! SONUC ? kisaca ben Neysem O.Y.U.M

Uçsuz
bucaksız yolların ebedine geldim..sigaramı yaktım,efkarlı türkümü
açtım. ( halil sezai den İSYAN).Ben yine seni konuştum..seni anlattım..Doymak bilmedi sevgine isyann dinledim kufrettim bazanda
övgüler. Yagdirdim .ben benden geçip sen oldum..Çok sevdim…Öyle böyle değil..seni
ilmek ilmek içime işledim…Saygımı sana,övgümü sana,sevgimi
......ruhuna..benliğimi yüreğine kazıdım..senden uzak da seni
yaşadım.....belki de sana yaşadım.. amaa fakatt sen yaa senn NAABTINN!!!

Yine gece gene boş bir kağıt ve dün geceki gibi gene aklımdasin ister istemez seni düşünüyor seni yazıyorum her satırda ! O kadar çaresizimki ne gidebiliyorum nede kalabiliyorum ! Hep bir boşluğun içinde dönüp duruyorum ! Sonu ne olacak hiç bilmiyoru

Her şeyi yaşadım biliyor musun? Her şeyi.. Ama bir tek bu sarılışı yaşamadım. Düşerken son anda olanına. Sen hep sınadın beni, hep gücümü ölçtün. Sana ne verip ne veremeyeceğimi hesapladın. Oysa ben sana olduğum gibi gelmiştim. Neysem O...

Dağınık, hesapsız, doyumsuz, heyecanlı ve yaralı. Çok yaralı..>>>

Yaşam da şiirler kadar güzel ve özel olsa keşke

Varla yok arası oluşuna YENİLDİM..Her gece,,yeni bir umutla beklerken SEN/i.SEN/siz yeni bir günün doğuşunu izlemeye YENİLDİM. Eyyy duman bakışlarına kurban olduğum sevdiğim,BEN SEN/n gitmelerine bile hayranken,, SEN hangi çaresizliklere YENİLDİN.? Sevdiğin şarkıları,,tekrar tekrar dinlerken,,hıçkırıklarımı bölen..Yutkunamadığım Nefesime YENİLDİM

Tekrar geri istiyor seni.Sonra unuturken,giderken sen duslerimden.Daha bitmemisken saniyeler geri istiyor seni benden organlarim.Biliyorum zararlisin bana.Almamam,anlamam gerekiyor seni.Ama bagimliliksin iste be sevdigim.Ne senle oluyor,ne de sensiz geciyor bu hayat...Soyle bana sevdigim hangisi.Vazgecmek mi ? Yoksa ugruna olmek mi ? Hangisi

Bırak !!! Dokunma yürek yaralarıma.. Sancılar içinde kıvransamda yaklaşma bana !!! Bir hiç uğruna darma dağın ettiğim kalbimin merhemide yine ben olurum .. Hadi ağla, yan yanabildiğin kadar.
Sana ihtiyacım yok. “İyi Yüreklim” Ölümüne Sevmesini bildiğim gibi arkama bile bakmadan gitmeyide İyi bilirim

Bana gel,sadece bana...! Yillardir icinde sakladigin ve haykirmak icin biriktirdigin sevda sozlerinle gel.Ya da konusma,tek bir soz bile soyleme,suskunlugunla gel.Utangacligin,gucsuzlugun,uzerini yalanlarla orttugun hatalarinla gel.Bu sahte hayatlarin ortasinda inandigim tek gercek sen ol.Suc ortagim ol,asik olmak sucunu birlikte isleyelim.Bekleyisle tuketme beni.Gel ve saril,son bulsun kalabaligin ortasinda korkunc yalnizligim...Vazgecilmezim olmak icin gel..

Bazen Seni Savaşır Gibi Sevdiğimi Hissediyorum.. Sende Herşey Olmak Uğruna, Kendimde Hiçbirşey Bırakmıyorum.. Hani Bazen Uzak Düşlere Dalıyorsun Ya, O Zaman Eğilip Senden Kalan Parçaları Topluyorum Içimden.. Onları Içimden Toplamak Bile Kendimi Eksiltmek Gibi Geliyor Bana... AZALIYORUM... Ve Ağlıyorum... Şimdi Merak Ediyorum Ey Yar !
Acaba Değiyor Musun Bu Gözyaşlarıma .. ??

Geri