• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Asker Sözleri

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
[h=2]asker mesajları - askerlerin özlü sözleri - asker sözleri hakkında [/h]
sevme kızım ben ‘ASKERİM’ ben toz toprak kokarım.Elini uzatsan silah gibi tutarım,benim gözlerime bakma sana düşman gibi bakarım,ben uyky nedir bilmem geceleri nöbet tutarım,gece gelme bana parola işaret sorarım,ben disko dans bilmem yürüyüş kararı sayarım.Çünkü ben ASKERİM…

20 yıldır bu dünyanın çilesini çekiyorum 15 aymı bana koyacak….

Yıllara Kafa Tutarken Günlere Boyun Eğmek Zoruma Gidiyor Gülüm.

gidene yol vereceksin ki gelen ayakta kalmasın…

SAFAK NE KADAR UZUN OLURSA OLSUN İFLAS ETMEYE MAHKUMDUR..

her ananın oğlu asker olur ama her kızın sevdiği komando olamaz

Bilki kanım vatana toprak olur bilki ruhum cennete bekçi olur bilki canım vatana feda olur..!…

Bilki kanım vatana toprak olur bilki ruhum cennete bekçi olur bilki canım vatana feda olur..

şafak ne kadar zengin olursa olsun bi gün fakirleşmeye mahkumdur..

biz bahriyeler atmacanın konamadıgı kartalın yuva yapamadıgı yerlerde ölüm dansı yaparız neresi diye soracak olurssanız tabiki denizlerde.

allah gücü komandolara aklı ise bahriyelilere vermiş ama komandoların herşeyi yenen gücü bahriyelilerin aklına yenilmiş

biz bahriyelilerin ismi ezanla konulur sela ile silinir öyle beş para etmez teröristlerin mermileriyle vurulupta ismimizi kolay kolay sildirmeyiz

komando deilizki dağlarda leşimiz olsun jandarma deilizki karakollarda tutuklumuz olsun havacı deilizki çarşıda havamız olsun biz bahriyeliyiz bırakında her limanda sewdigimiz olsun.

Türkün Türkden başka Dostu şehidin Cennetden Başka Mekanı Olmaz…Sizlere Kavuşmak Dileğiyle..!.

bin canım olsada veririm bu vatanıma düşmüyecek al bayrağımız şehitler ölmez vatan bölünmez ne mutlu türküm diyene…