• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Atlantis Oyunu - Eğlenceli

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Hazineyi ele geçirmek için haritayı tamamlamanız lazım. 33 bölümden oluşan muhteşem oyunda amaç harita parçalarını en altta düşürmek.

Misafir Üye2

Katılımcı
sbaser madem başladın biraz kolaylık olsun bi kaç kolaylaştırıcı kural söyleyelim çünkü biz kelebekle bi gün sonra çaktık durumu :P:P e tabii diğer ilgilenen arkadaşlara da..
parçaları birleştirirken bomba şimşek zaman gibi şeyler kazanıyorsunuz sol alt köşeye birikiyor onlar. onları zorda kaldığınız anlarda kullanıyorsunuz... örneğim şimşekle istediğiiz türün tamamını yok ediyorsunuz ya da bombayla istediğiniz bir taşın çevresini yok edebiliyorsunuz...
kelebek mavi bişi topluyoruz ya onu nasıl kullanıyoruz çakamadım bi türlü rasgele kullanıyorum ve hep boşa gidiyor :P:P

kelebek

-ütopik-
V.I.P
o mavi şey de yer değiştirme ona tıkla sonra değiştirmek istediğin pula tıkla neyle değişeceksen ona tıkla. iki pul birbiriyle yer değiştiryor

kelebek

-ütopik-
V.I.P
huh yaa bitti hazine bizimdir alın tepe tepe kullanın:P deia bidaha bana oyun falan gösterme takıntı yapıom valla bu ne yaa dünden beri :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.