• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu aslann

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Geçen ayın konuğu olan sevgili öğretmenimiz @felsefe_mi'nin koltuktaki süresi dolmuştur Kendisine konukluğu boyunca sabırlı ve samimi cevapları için teşekkür ediyoruz.

Bu ayın konuğu ise forumda oldukça aktif, yaşına göre oldukça olgun kardeşimiz @aslann Eminim yine sayfalar dolusu sorlar sorulacaktır. aslan kardeşimize şimdiden hayırlı olsun ve sabır diliyoruz:)

ootXCkH.jpg

aslann kardeşim seni koltuğuna alalım buyur. :)

ve ilk soru benden:
  • Çerez forumla nasıl tanıştın?
  • Çerezforumun senin için anlamı nedir?

Düzenleyen yönetici:

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Hayırlı olsun koltuğun :) Ben ufaktan başlayayım mı sorulara :)

Kaç yaşındasın?
Nerelisin?
Öğrenci misin?

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Geçen ayın konuğu olan sevgili öğretmenimiz @felsefe_mi'nin koltuktaki süresi dolmuştur Kendisine konukluğu boyunca sabırlı ve samimi cevapları için teşekkür ediyoruz.

Bu ayın konuğu ise forumda oldukça aktif, yaşına göre oldukça olgun kardeşimiz @aslann Eminim yine sayfalar dolusu sorlar sorulacaktır. aslan kardeşimize şimdiden hayırlı olsun ve sabır diliyoruz:)

ootXCkH.jpg

aslann kardeşim seni koltuğuna alalım buyur. :)

ve ilk soru benden:
  • Çerez forumla nasıl tanıştın?
  • Çerezforumun senin için anlamı nedir?

Oturalım bakalım koltuğa :D

Çerezforuma yeşüll üye olmuştu bende meraklandım ne var burada diye ben de üye oldum :D

Çerezforumu seviyorum üyelerin ve forumun sıcaklığı çekiyor.Bence dünyanın en iyi forumu :D

Düzenleyen yönetici:

Gizemli Cadi

Forum Gururu
aslann sen beni pek anımsayamasanda ben senin foruma ilk giriş anını hatırlıyorum nasıl derler bebeliğini bilirim:D Ve senle beraber kardeşinde üye olmuştu foruma diye hatırlıyorum...seni buraya bağlayan en önemli şey nedir?