Ayın Konuğu HAYAL__

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Teşekkür ederim Nehircim :)

Omar RIVABELLA - Bir Kadının Ruhuna Ağıt Çok etkisinde kaldığım bir kitap tı hatta iki defa okudum... film izler gibi... bak onu tavsiye edeyim iyi hatırlattın :)
Rüzgar Gibi Geçti Filmi hala bayılırım ...bence her zaman hafızalarda olacak harika bir klasik

Kendi burcumun ve ikizler burcu tanıdıklarımın aynı özellikleri gösteriğini gördükten sonra inanmaya başladım :)

Kulağıma hoş gelen her türlü müzik :) ama daha çok yabancı

Yaa pek düşkün değilim ama sebze yemeklerini çok severim o da kendi yaptığım yemekler :) başkalarının yaptığı yemekleri beğenmiyorum :P

ooo bitmiş ohh :D

Valla bitmiş hepsi :D
Ben teşekkür ederim canım güzel cevapların için seni yakından tanımak güzel :) Hayatta herşey istediğin gibi olsun inşallah :)

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Tebrikler HAYAL__ ;;R;;R;;R

hemen sorular gelsin başarilar :)

Gidip görmeyi istedigin yerler nereler ?
şimdiye kadar gezdigin yerler arasinda seni etkileyen yer ?ve tabi ki neden :)
Yakaladigin bir cok resmin vardir ama kacirdigin güzel bir kare varmi ?
Kendi gözünden kisaca istabul ?

Şimdilik bu kadar yeter dimi :)

Teşekkürler @KynrcL çiçekler için de saol :)

İtalya yı görmeyi çok istiyorum

Alanya yı çok sevdim gezdiğim yerler arasında en beğendiğim yerdir.. İstanbul a benziyor biraz büyük ve canlı geniş kumsalı var ve tatil zamanı çok eğlenceli...

Kuşları çekerken , geçen hafta boğazda denize dalıp çıkan martı sürüsünü yanlarına gidene kadar kaçırdım :)

İstanbul Türkiye nin en güzel şehri , tarihinden bahsetmeye gerek yok , denizi , eğlenceli ve cıvılcıvıl hayatı ve tabii ki dünyanın bence en harika yeri olan BOĞAZ ı ... izlerken insana huzur veren , dinlendiren muhteşem bir görüntü , vapurla boğazı turlamak martılara simit atmak başka hiç bir yerde keyfine varamayacağınız bir görüntü ...

Düzenleyen yönetici:

KynrcL

Katılımcı
Teşekkürler @KynrcL çiçekler için de saol :)

İtalya yı görmeyi çok istiyorum

Alanya yı çok sevdim gezdiğim yerler arasında en beğendiğim yerdir.. İstanbul a benziyor biraz büyük ve canlı geniş kumsalı var ve tatil zamanı çok eğlenceli...

Kuşları çekerken , geçen hafta boğazda denize dalıp çıkan martı sürüsünü yanlarına gidene kadar kaçırdım :)
O anki telaşinı görmek isterdim amatör bir arkadaşimdan biliyorum asıl o telaşi resimlemek gerek bence
İstanbul Türkiye nin en güzel şehri , tarihinden bahsetmeye gerek yok , denizi , eğlenceli ve cıvılcıvıl hayatı ve tabii ki dünyanın bence en harika yeri olan BOĞAZ ı ... izlerken insana huzur veren , dinlendiren muhteşem bir görüntü , vapurla boğazı turlamak martılara simit atmak başka hiç bir yerde keyfine varamayacağınız bir görüntü ...
forumdakileri yavas yavas taniyorum sen yaşamayi seven birisisin belii :)

Cevaplar için teşekkürler :)

Düzenleyen yönetici:

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Tebrikler Hayal, seni de yakından tanımanın zamanı gelmişti :)
Bende bikaç soru ekliyorum ( :

Ne işle uğraşıyorsun ?
Kardeşin var mı ?
Ailen ile birlikte mi yaşıyosun ?
Takip ettiğin diziler ?
En sevdiğin arkadaşın kim ? Niçin :D
Kin besler misin ?
Gözlerin ne renk ?

Şimdilik bunlar :P Kolay sorular sordum :P

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Tebrikler Hayal, seni de yakından tanımanın zamanı gelmişti :)
Bende bikaç soru ekliyorum ( :

Ne işle uğraşıyorsun ?
Kardeşin var mı ?
Ailen ile birlikte mi yaşıyosun ?
Takip ettiğin diziler ?
En sevdiğin arkadaşın kim ? Niçin :D
Kin besler misin ?
Gözlerin ne renk ?

Şimdilik bunlar :P Kolay sorular sordum :P

Teşekkürler cnm :)

g. menkul

var 3 kardeşiz
dizi sevmem yabancı dizileri sadece
oya var ortak noktalarımız çok :) bir de burada sizler varsınız
hayır keşke beslesem :)
gözlerim kahverengi :)

evetçok kolaydı :) saol cnm

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
İşini seviyor musun ? Yeni gelen nesile tavsiye edebileceğin bir meslek mi :P

Kardeşlerin kız , erkek ? Aranız nasıl ?

yaa aslında işletme okudum ... ama aile işi gitme zorunluluğum yok... yani günümüzde geçerli bir meslek... iş olanağı çok :)

bir ablam bir erkek kardeşim var ... yani kardeşler arasında nasılsa biz de öyleyiz :))