• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu HAYAL__

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
m
Görememen normal canım sınava hazırlık malum :kik böyle söyleyincede 18 yaşında gibi oluyorum ama :kik :kik gece geliyorum genelde o yüzden pek karşılaşamıyorum kimseciklerle =)) Sessizliğim ve sakinliğimle bilinirim ama aslında pekte öyle sayılmam :kik yorumun için teşekkür ederim canım =)

daha sık karşılaşmak umuduyla cnm :) rica ederim Hoş Kal :)

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
evet sorumu yöneltiyorum
ben gerçek 'İ merak ediyorum
çayı kaç şekerli içer günlük ne yapar gibi...???

Öncelikle Ahsemcim güzel soru :)

Çay sorunu tyanıtlıyım önce :) çayı çok severim hatta o bitkiyi keşfeden karşımda olsa alnından öperdim :))) çayı normalde tek şekerli ama tatlı bişey yersem şekersiz :)

Hayal nasıl biri ..... O tam bir duygu kadını , herşeyi duygusal , duygu omayan hiçbir şey ile alakası olamaz ... İnsanlığa önem veren , yaş cins statü ekonomik fark gözetmeden ( ekonomik yönden düşük seviyede olan kimselere daha çok önem veren ) tüm insanların aynı değerde olduğunu savunan , hatta bu konuda haksızlığa tahamülü olmayan Hümanist bir kişilik...

Hiç bir konuda uç konularda değil bir kere her şeyde ortalamayı tutturan biri , ortanca kardeş bir defa :) koç burcunun bütün özelliklerini taşayan >> Lider , öncü , Kıskanç ( ama sevdiklerini) , çalışkan,zeki , fedakar.....
Kalp kırmayı sevmeyen bir yapıya sahip , yapıcı , yıkmanın kolay olduğunu bilen ve kolay olan hiçbir şeyi sevmeyen biri...

Çok gururlu bu belki de en zayıf noktası , gururuna ve haysiyetine en küçük söz söyletmeyen , bu konuda hak edene hak ettiği gibi davranan biri...

Genelde mütevazı ama yapmacık alçakgönüllülüğü de sevmez ... Örneğin güzelsem güzelimdir yok canım değilim demez ; her gün kendini aynada gören biri bu soruya sırf alçakgönülü olayım da biraz daha sempati toplayayım diye naz yapan bir cins değil ... Allah ın bildiğini kuldan saklamaz yani :)))

Emin olduğu herşeyde kendine güvenir olmadığı şeyde ise iddaalarda bulunmaz...

Saygıya çok önem verir , saygısızlığa tahammül edemez...

Hayatı rutin ve mazbuttur , her akşam veya her gün dışarılarda gezip tozan bir değil... Evcimen biri..

Ensevdiği yemek Etli sarma , ama yemek ayırmaz.. et pek sevmez ama ...

Çocukları çok sever ... en büyük zayıf noktasıdır...

Aklıma gelenler bunlar cnm :)

AHSEM

....EnDl-LeS....
açıklamalırın çok güzel olmuş HAYAL_:)
kısmende olsa seni tanıdım
zaten formda olman büyük keyif veriyo ;;)
şimdilik bu kadar kafii=vvv
ama yeni sorularımla gönücemm :D
bırakmak yoookkk:kik

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Forumda seni en mutlu eden olay nedir :)
Nickin neden Hayal :)
Nasıl bir kişiliğe sahipsin :)
Giyim tarzın :)

Forumda beni en mutlu eden olay paylaşımlarımın sizin tarafınızdan beğeniliyor olması .( bugünlerde pek yapamasamda )

Neden Hayal , çünkü herkesin hayalleri vardır ve insanlar hayalleri olmadan bence bitkiden farksızlar... insan hayatı için Hayallerin önemi büyük... Çocuklar her zaman çok mutlu ve neşelidirler ; sınırsız bir hayal güçleri vardır çünkü...

Bu soruyu üstte cevapladım :)

Üzerime yakışan her türlü kıyafeti giyerim ...ve ben çul giysem yakışır :)))