• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu SAHRA_BUSE

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Forumun temiz kalpli , tatlı Ayın Konuğu na ben de bir soru sarayım :)

Çocuklar hakkında ne düşünüyorsun?

:P sende öylesin canım benimm..

çocuklar .. tabiki önce masumluklarından başlicam.. :)
insanın olduğu gibi göründüğü devre çocukluk.. yalansız .. çıkarsız.. dertsiz.. :)
dünyanın tadı tuzular bence.. :)

bi zamanlar çocuklara fazla zafım vardı.. özellikle bebekler.. :) hatta bebek resimleriyle bezeli bi sürü ajandalarım vardı..
sonra onlar geldi.. :) önce bizim ufaklık.. bi yerde sorumluluğu sana kalınca .. anladım ki çekilmez bi tarafları da varmış.. :D
o ajandalar artık yok.. imha ettim hepsini.. :D

de yinede.. ne onlarsız olmuyo.. :P

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
:P sende öylesin canım benimm..

çocuklar .. tabiki önce masumluklarından başlicam.. :)
insanın olduğu gibi göründüğü devre çocukluk.. yalansız .. çıkarsız.. dertsiz.. :)
dünyanın tadı tuzular bence.. :)

bi zamanlar çocuklara fazla zafım vardı.. özellikle bebekler.. :) hatta bebek resimleriyle bezeli bi sürü ajandalarım vardı..
sonra onlar geldi.. :) önce bizim ufaklık.. bi yerde sorumluluğu sana kalınca .. anladım ki çekilmez bi tarafları da varmış.. :D
o ajandalar artık yok.. imha ettim hepsini.. :D

de yinede.. ne onlarsız olmuyo.. :P

Senden beklediğim gibi bir cvp geldi :) teşekkür ederim cnm :) Öpüldün

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Edebiyatla ilgileniyor musun ?

Şu sıralar en çok dinlediğin parça ?

lise dönemimde fazlasıyla ilgim vardı.. o dönemde çok okuyordum..
hatta karaladıklarım da olmuştur..
ama yalan yok.. iki senedir boşladım.. tatillerde fırsat bulursam anca..

kendime kızdığım konulardan biri bu.. insallah toparlicam.. :D

Bahadır Tatlıöz & Gökhan Türkmen - bedende ruh yokken..

her gün dinliyorum bu aralar.. :)

Papatya

V.I.P
V.I.P

Bende gelirim böyle karışık sorularla hıh.
Bak bakalım nasılmış konuk olmak =)
Kolay gelsin...

Bu zamana kadar en çok etkilendiğin kitap ?
Günün bir dilimi ( Sabah Öğlen Akşam Gece. ) olsaydın,hangi dilimi olmak isterdin ? Neden?
Yanlış anlaşılmaktan korkar mısın ? Yoksa,herkes nasıl anlarsa anlasın mı dersin ?
İlk görüşte aşk'a inanır mısın ?
Nickimi beğeniyor musun :P

Sana 1 aylık bedava bir ucuş bileti verseler nereleri gezmek isterdin?
Sence dostluk aşka veya aşk dostluğa dönüşebilir mi?
Stresli olduğunda stresten arınmak için n'aparsın?
Paranı en çok neye harcarsın?
Yaptığın en büyük hata?
Küçükken çalışkan bir öğrenci miydin?
Benim gibi 1. sınıftayken sıraların üstünde gezer miydin? :D
Hayatta sahip olmayı çok istediğin ama ulaşamadığın bir şey oldu mu?

"İyiki" dediğin bir şey ?
"Keşke" dediğin bir şey ?
"Belki" dediğin bir şey ?

Yağmurdan sonraki toprak kokusu seni etkiliyor mu? Sana neler hissettiriyor?
Sahip olmasaydım daha iyi olurdu dediğin bir duygun var mı ? Varsa hangisi ve neden ?

Ayy keşke şurda olsam dediğin ABD ülkesi?
Neden?

-Bir gün evlendiğinde nasıl bir düğün hayal ediyorsun?
-Kayınvalidelere bakış açın nedir?
-Şu an evinizde bir bölümü değiştirme şansın olsan neresi olurdu?
-Gerçek dostum diyebileceğin biri var mı? -Net haricinde-

Forumda en beğendiğin nick?
Forumda kızdığın/kırıldığın üye veya üyeler var mı?
Hayatından memnun musun?
Sabah kalktığında kendini nasıl hissedersin?
Duygularını hemen belli eder misin?
Hayatında en fazla kıymet verdiğin şey?
En sevdiğin yazar ve kitap?

Kahraman Tazeoğlu?
Mehmet Coşkundeniz?

Sen bunları cevapla geliyor yenileri :P

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
@LeyL-i Matem canımmm nasıl kıydın bana.. sendemii.. :D
cevaplara başlıyorum.. :P

Düzenleyen yönetici:

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Bu zamana kadar en çok etkilendiğin kitap ? paulo coelho- simyacı.. bitek bu değil tabiki ama .. uzun zaman önce okumama rağmen hala aklımda.. :)

Günün bir dilimi ( Sabah Öğlen Akşam Gece. ) olsaydın,hangi dilimi olmak isterdin ? Neden? gece tabiki.. :) neden .. çünkü geceyle iç içeyim uzun zamandır.. bi çok şeyi geceye bırakıyorum.. sessizlik ve olmak istediklerinle kalıyosun.. :) sanırım nedeni bu.. :D

Yanlış anlaşılmaktan korkar mısın ? Yoksa,herkes nasıl anlarsa anlasın mı dersin ? çok değil.. :) ama herkes nasıl anlarsa anlasın demem hiç bi zaman..

İlk görüşte aşk'a inanır mısın ? inanırım.. :P

Nickimi beğeniyor musun gecenin yası..
beğeniyorum tabiki.. :P

Sana 1 aylık bedava bir ucuş bileti verseler nereleri gezmek isterdin? istanbul, izmir, paris, hindistan bide.. :D

Sence dostluk aşka veya aşk dostluğa dönüşebilir mi? dostluk aşka dönüşebilir.. bunun örneğini gördüm bi çok kez.. ama aşk dostluğa dönüşmez kesinlikle.. buna görsemde saçma derim .. :P

Stresli olduğunda stresten arınmak için n'aparsın? öncelikle jelibon arar gözlerim.. :P daha sonra yürürüm.. dışarda olmam lazım.. :)

Paranı en çok neye harcarsın? çikolata.. :P

Yaptığın en büyük hata? söylemem.. :D

Küçükken çalışkan bir öğrenci miydin? çalışkandım evet ama sabah akşam ders çalışan bi öğrenci olmadım hiç bi zaman.. hatta ödevler dışında çalıştığım olmadı o dönemlerde.. :P

Benim gibi 1. sınıftayken sıraların üstünde gezer miydin? kim gezmemiş ki.. :D

Hayatta sahip olmayı çok istediğin ama ulaşamadığın bir şey oldu mu? hmm.. genelde ulaşmak istediğimi elde ederim.. :P ama elbette oldu.. yine beyin cerrahlığı dicem.. :D mesleki açıdan isteyipte ulaşamadığım.. :P ama bi ara gözüm ömrümü okulda geçirmek fikrini keserse.. bakarsın bu da oluvermiş.. :D

"İyiki" dediğin bir şey ? biçok şey var.. iyiki böyle bi aileye sahibim.. iyiki çerezforum girdi hayatıma girdi.. :) ikisi bu.. :P

"Keşke" dediğin bir şey ? kaçırdığım fırsatları yakalama şansım olsa tekrar..

"Belki" dediğin bir şey ? belki bi gün bi yerlerde karşılaşırız.. :D

Yağmurdan sonraki toprak kokusu seni etkiliyor mu? Sana neler hissettiriyor? çok severim .. yağmurdan sonra mutlaka kendimi dışarı atarım.. yürüyüş kaçınılmaz olur bu noktada.. :) toprakla yağmur birbirine kavuşmanın sevincini önce yağmurun sesiyle sergiliyolar.. daha sonraki toprak kokusu da bu özlemiin bitmiş olduğunun huzuru.. :D ne hissediyosun diye sorarsan böyle de saçmalarım işte.. :)

Sahip olmasaydım daha iyi olurdu dediğin bir duygun var mı ? Varsa hangisi ve neden ? yok.. duygu açısından donanımlıyım.. :D

Ayy keşke şurda olsam dediğin ABD ülkesi? Neden? meksika.. aklıma ilk burası geldi.. :D

-Bir gün evlendiğinde nasıl bir düğün hayal ediyorsun? uçuktur benim düşündüğüm düğün.. en olmaması gerekn bişeyi bile katarım içine.. :) evlenen kuzenlerin düğünlerinde uygulamalarını yapıyoz çaktırmadan.. :D hayalimi söylemicem.. :P ama öyle iki üç günlük düğünleri sevmiyorum.. :)

-Kayınvalidelere bakış açın nedir? tonton olanlara bi sözüm yok.. :P ama klasik kaynana modeli dersen.. yani geliniyle çekişenler.. :) anlamış değilim nedenini.. karşılaşmadığımdandır sanırım.. şaşıp kalırım her zaman.. annem bu konuda çok uyarır beni kınama diye.. :D
kayınvalidelere seslenim.. :P bi yerde kabullenin erkeklerinde kızlar gibi yuvadan uçup giitiğini.. :D herşeyi yoluna koyan saygı ve sevgi.. bunu koruyablirse herkes sorun olmaz.. tüm kaynanalar tonton oluverir.. :D

bu sorularla bitiriyonuz beni amaa.. :P

-Şu an evinizde bir bölümü değiştirme şansın olsan neresi olurdu? odamı değiştirirdim.. :D

-Gerçek dostum diyebileceğin biri var mı? -Net haricinde- tabiki var.. :P onlar iyiki varlar..

Forumda en beğendiğin nick? yorumsuz ve merakettim.. :)

Forumda kızdığın/kırıldığın üye veya üyeler var mı? yok.. ufak sitemlerim olmuştur ama .. :P

Hayatından memnun musun? evet .. :)

Sabah kalktığında kendini nasıl hissedersin? değişkendir..ama genelde şarkı söyleyerek kalkarım.. :) güne tebessümle başlamak ayrı bi enerji veriyo.. :)

Duygularını hemen belli eder misin? anında.. :)

Hayatında en fazla kıymet verdiğin şey? sevdiklerim..

En sevdiğin yazar ve kitap? böyle sorularda seçmekte zorlanıyorum.. :) kitap yine simyacı diyorum.. yazar -paul auster .. paul'un en sevdiğim romanı da new york trilogy..

Kahraman Tazeoğlu? bunları napcam anlamadım hakkında bilgi mi vercem.. :DMehmet Coşkundeniz?