• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Sentinus

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Forumda seni en mutlu eden olay veya üzen olay ?
Resim Yapmayı sever misin ve güzel resim çizer misin? ( gerçi güzel resim çiziliyorsa resim yapmakta seviliyordur heralde )
Hayatta en çok değer verdiğin şey?
Yaşlanmak senin için ne ifade ediyor?
hiç üşenmedim soru bulmaya çalışıyom ya :D can sıkıntısı sence kötü mü iyi mi ? :D

Forumda öyle bir şeyle karşılaşmadım henüz.
Hiç anlamam ama isterdim öyle bir yeteneğim olmasını.
Özgürlüğüm.
Olgunlaşmayı.
Can sıkıntısı iyidir aslında. İnsan kendini dinler öyle zamanlarda.

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Şimdi gördüm canım. Bazı nedenlerden dolayı burayla fazla ilgilenemiyorum.
@ezgi3535 arkadaşımızda talep etmişti ve ona özel üye olduğu takdirde yapabileceğimizi söylemiştim. Ve özel üye olalı çok oldu. Ayın konuğu Sentinus olduğu için ezgiyi Sentinus'dan sonra Ayın konuğu yaparız diye düşünmüştüm. Şimdi seni ayın konuğu yapalım desem ezgiye haksızlık etmiş oluruz. Ezgiden sonra sıra senindir :)

İlginden Dolayı Teşekkür Ederim Canım Ama Ben Sıramı Bekleyeyim Diyorum :) Kardeşimin Öncülüğü Varmış Ablası Olarak Bu Hakkını Almak İstemem O Yüzden Ayın Konuğu Olmayı Bir Ay Erteliyorum :) Sorularımız @ezgi3535 Kardeşime Olacak :P :)

@ZeyNoO abla öncelikle teşekkür ederim. Ama eğer Lal abla çok olmak istiyorsa ayın konuğu olabilir ben bir sonraki ayda olabilirim sorun olmaz benim için ama bu ayda olabilirim farketmez benim için :) Ama dediğim gibi çok istiyorsa olabilir. Anlayışla karşılarım. ama doğruu söylemek gerekirse eğer bu en son yazdıklarını yazmayıpt Lal abla olsaydı o zaman haksızlık oduğunu düşüncektim ama yazdığın için haksızlık olmaz yani :)

Sağ Ol Canım Ama Bu Senin Hakkın Teşekkür Ederim Yinede :) Bir Ay Gecikmeli Olursa da Bir Kaybım Olmaz Benim :) Hadi Bakalım Kurul Koltuğuna ve Sorularımızla Baş Başa Kal :P ;)

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
Anlayisin icin tesekkur ederim @LâL :-) ben hastanedeyim su an ezginin konusunu bugun cagla abla acacakti.
evet abla bugün açcaktı bende ona göre evde kaldım ama açılmamış konum daha heralde akşama doğru accak bende şimdi dışarı çıkıyom eve gelirsem artık konum açılırsa sorulara cevap veririm gelmessemde yarın artık :)