• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

BaKıN BaKaLıM aŞıKMıSıNıZ... (:

incikk

Üstat
Sesini duyduğunuz anda avuçlarınız terlemeye kalbiniz deli gibi çarpmaya başlıyorsa…
Bu aşk değil !
…. HOŞLANMAKTIR….

Ellerinizi ondan çekemiyor sürekli dokunmak sarılmak istiyorsanız
Bu aşk değil !
….ARZULAMAKTIR….

Yanınızda bir tek o olduğu için onu istiyorsanız….
Bu aşk değil !
….YALNIZLIKTIR….
Herkes onunla olmanızı beklediği için onunlaysanız…
Bu aşk değil !
….SADAKATTİR….

Size sıcak yakın davrandığı için onunlaysanız.
Bu aşk değil !
….KENDİNE GÜVENSİZLİKTİR….

Üzülmesini istemediğiniz için onunlaysanız…
Bu aşk değil !
….ACIMAKTIR….

Ona değer verdiğiniz için hatalarını hoş görüyorsanız
Bu aşk değil !
….ARKADAŞLIKTIR….

Bütün gün ondan başka hiçbir şey düşünmediğinizi söylüyorsanız..
Bu aşk değil !
….KOCA BİR YALANDIR….

Onun iyiliği için kendinizden çok şey feda edebiliyorsanız
Bu aşk değil !
….YARDIMSEVERLİKTİR….

O üzgünken sizin de kalbiniz acıyorsa
….İşte bu AŞKTIR….

Tarif edemediğiniz bir çekim yüzünden ondan bir türlü kopamadığınızı düşünüyorsanız.
….İşte bu AŞKTIR….

O herkese güçlü görünmesine rağmen içindeki zayıflığı hissedebiliyorsanız..
….İşte bu AŞKTIR….

Başkalarını da çekici bulmanıza rağmen hiç pişmanlık duymadan onunla kalmaya devam edebiliyorsanız.
….İşte bu AŞKTIR….

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Başkalarını çekici bulmak mı :) Aşk varsa başkası çekici bulunmazki bence, eğer ki başkasını çekici bulabiliyorsan bir yerlerde ya bir hata ya da bir eksik vardır bence

Mai

Usta
ya bunların hiç birisi ve bütünü aşkın tarifi olamaz. zaten aşk diye bi şey yok. insanoğlunun doğasına aykırı -en temel olanı - önemli olan sevgidir. ama aşk diye bi şey olsaydı en yakın tarif arzulamak olurdu. Fani duygular bunlar. Şeytanın oyun malzemesi o kadar.:)

Mai

Usta
ya bunların hiç birisi ve bütünü aşkın tarifi olamaz. zaten aşk diye bi şey yok. insanoğlunun doğasına aykırı -en temel olanı - önemli olan sevgidir. ama aşk diye bi şey olsaydı en yakın tarif arzulamak olurdu. Fani duygular bunlar. Şeytanın oyun malzemesi o kadar.:)

şunu eklmeyi unutmuşum ama ben ruhumu şeytana sattım diyasınız bu da bir tercih meselesi ...:v

incikk

Üstat
her insan aşık olabiliyor ama siz değilims eviyorum diyorsanız o sizin düşüncelerniz ama unutmayın ki her insan sever ama kimse bastıra bastıra ben aşığım diyemiyor:)