• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Başbakan olsaydım.....Yapardım

Ben başbakan olsam her çalışana ayda 15, 70 lik rakı verirdim ki, herkes ralax olsun. Yoksa çekilmez çekilmez. Herkes anlık satar bu dünyada herkesi.

rakı konusuna katılmıyorum ozaman relaxlık bir yana bir sürü bela olurdu insanlar
ben başbakan olsaydım yurt dışından borç almak yerine kendi ülkemin zenginliklerinden yararlanırdım.

rakı konusuna katılmıyorum ozaman relaxlık bir yana bir sürü bela olurdu insanlar
ben başbakan olsaydım yurt dışından borç almak yerine kendi ülkemin zenginliklerinden yararlanırdım.

Ben başbakan olsam tarıma önem verirdim.İMF gibi bir bela varken fabrika kuramadığımız için tarım tek çıkar yol.Ayrıca Melek'e katılıyorum.Pamuk gönderip bebek donu olarak geri almazdım.Ambargo da koymazdım ama milletimizin almasını engerlemek için onları biliçlendirirdim.

ben olsaydım asla avrupa birliğine girmeyi düşünmez aksine türk birliği kurardım ve bu şekilde devam ederdim ondan sonra hiç kimse ne müslümana nede türklere saldırırdı :(

İlerde inşallah olucam. Olunca da İnsanlar dan sağlık için para almadan tedavi olmalarını sağlayacağım.(Düşünsenizya parası yok ve evinde hasta ölümü bekliyor.) Ne acı ama gerçek işte.

Geri