bi soruda benden:)

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
Anlattığın ağrı muhtemelen gaz yada gastrit ağrısına benziyor.Kalp ağrısı genellikle tam yeri tespit edilemeyen, üzerine basmakla yeri bulunamayan ve basmakla artmayan tarzda olur terleme halsizlik korku vs.eşlik eder.Efor esnasında da şikayetlerde artış beklenir.Mide ağrısı sırta vurabilir.Derin nefes alma ihtiyacı sadece sigara içilen ortamda oluyor ve efor esnasında sıkıntı yoksa büyük olasılıkla sigara, sigara içen kişi yada ortam sizi rahatsız ediyordur.Sigara içilen ortamda bulunmamanız en doğrusu olacaktır.Bir dahiliye doktoruyla görüşün bence.Daha önceki problemlerde netleşecektir.Ama bence stres ve beslenme spor, dinlenme dengesini uygulayamıyorsunuz.Başka problem olma olasılığı çok çok düşük.

iLk_NuR

Üstat
Ben şuanda hastayım:( Boğazlarım ağrıyo ateşim vardı ve dünden beri kolumu kıpırdatacak halim yok heryerim acıyor ağrıyor sanki başım çatlıcak gibiydi ayağa kalktığım zaman başım dönüyor yemek yiyemiyorum hapta yurtamıyorum ağrı kesici falan alamıoyorum o yüzden az önce tylolhotta ağrı kesiciyi eritip içtimde öle kalktım ayağa biraz etkisi azaldıkca ağrılar tekrar geliyor soğuk algınlığı heralde ama bukadar ağır geçmesi normallmi:S

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
Geçmiş olsun.İlaçlar karışmasın.Kimyasal reaksiyon verebilir,etkinliği artıp azalabilir.Muhtemelen Soğukalgınlığıdır.2-3 günde geçer.Beslenmenize dikkat edin.Düzenli yemek ve bol C vitaminli meyve tüketin.Stresten uzak durmaya çalışın.Stres vücut direncini çok düşürür.Hastalıklar daha ağır atlatılır.Keşke başlangıçta bir doktora görünseydiniz.

iLk_NuR

Üstat
3.gün ama halageçmedi sadce biraz daha iyi hissediyorum kendimi zatensürekli mandlina yiyorum yeterince c vitamini alıyom ama yemek yiyemiyorum:( Nese çok saoLun zaten böle devam ederse doktora görünmem şart.

AngeL

Özel Üye
Özel üye
ilk nur sana birsey dimi vitamin habi al canim ve kansizlik icinde hablar var onlardan al bende aldim iyi geldi tavsi ederim ama doktoruna görün onun tavsi eti bir lac al kafana göre degil yani:)

MRMİC

Uzman
Bende şuan ağır grip geçiriyorum ne yaptıysam olmadı doktora gittim serum iğne bisürü ilaç doktorsuz geçmiyo bu hastalık kesinlikle gitmen gerek..
Hem gitmişken kalp ve sırt ağrıları şikayetlerinide söyleyebilirsin..

iLk_NuR

Üstat
ilk nur sana birsey dimi vitamin habi al canim ve kansizlik icinde hablar var onlardan al bende aldim iyi geldi tavsi ederim ama doktoruna görün onun tavsi eti bir lac al kafana göre degil yani:)

yha ben hap yutamıyorum:S doktora gittim sadece boğazıma baktı 2 tane hap verdi boğazım intihplanmış.Geceleri ağrıdan uyuyamıyorum dedim bunları kullan önce boğazın geçsin gel tahlil falan yaparız dedi ama haplarıda kullanamıyorumuki:S bida doktora falanda gitmem ben kaç gün ağrıdan kıvrandım uyuyamadım önce boğazın geçsin sonra ona bakarız dio

iLk_NuR

Üstat
bide ben doktorumuza bişe daha sorcam ne sorunlu biriyim yha:D Yemek yemeye yemeye insanın midesi küçülürmü ben genelde okulda stajda vs. olduğum için evde doğrudüzgün yemek yemiyom sadece aburcuburla geçiyo günüm.Artık masaya oturduğumda çok az yemek yiyebiliyrum canım yemek istiyor ama midem bulanıyo yiyemiyorum annemde yemeye yemeye miden küçldü die tutturdu:) olabilirmiböle bşe

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
bide ben doktorumuza bişe daha sorcam ne sorunlu biriyim yha:D Yemek yemeye yemeye insanın midesi küçülürmü ben genelde okulda stajda vs. olduğum için evde doğrudüzgün yemek yemiyom sadece aburcuburla geçiyo günüm.Artık masaya oturduğumda çok az yemek yiyebiliyrum canım yemek istiyor ama midem bulanıyo yiyemiyorum annemde yemeye yemeye miden küçldü die tutturdu:) olabilirmiböle bşe

Mide küçülmezde tüm bünye bu beslenme tarzına göre kendini programlar.170 boy 48 kg ağırlık hafif kilo düşüklüğü denilebilir ama çok önemli değil.Daha önce bahsettiğim çinko ve demir içeren şuruplar var.İstersen dene.İştahın artacaktır.