bil..bul

hakaret değil ben bedava olsun demiştim yoksa sıkıntı yok önemli olan bilirim dediğimi bilmemdi oda gerçekleşti :hey lütfen yanlış anlamanıza gerek yok:olur:
oyunu düzenleyen bensem kuralı ben koyarım,oyunumu oynatacaksanız kurallarımı kabul edersiniz,bilmeniz yada bilmemeniz çokta mühim değil,...çtl yi iade etmenizi bir hakaret olarak kabul ediyorum..

oyunu düzenleyen bensem kuralı ben koyarım,oyunumu oynatacaksanız kurallarımı kabul edersiniz,bilmeniz yada bilmemeniz çokta mühim değil,...çtl yi iade etmenizi bir hakaret olarak kabul ediyorum..
kusura bakmayın ben çtl istemediğimi söylemiştim sıkıntı değil çtl ben kimseye hakaret etmedim etmem de çok rahatsız olduysanız bir daha düzenlenen oyuna katılmam olur biter ne bu yani sanki atla deve mi ne istiyorsanız onu yapın bilmeniz yada bilmemeniz çokta mühim değil derken karşınızda bir insan olduğunu unutmayın!!!!:@

kusura bakmayın ben çtl istemediğimi söylemiştim sıkıntı değil çtl ben kimseye hakaret etmedim etmem de çok rahatsız olduysanız bir daha düzenlenen oyuna katılmam olur biter ne bu yani sanki atla deve mi ne istiyorsanız onu yapın bilmeniz yada bilmemeniz çokta mühim değil derken karşınızda bir insan olduğunu unutmayın!!!!:@
konunun uzamasına gerek yok,kural basit ödül var ve verilir,,nihayetinde bir oyun..uymak o kadar zor değil..oradaki çtl bir simge ve bunu kabul etmemek bir protesto algısı uyandırır,bir hakaret manasına gelir ,muhakkak kasıt kasıt yoktur ama özür dilemekte o kadar zor değil..

kusura bakmayın dedim.. tekrar diyorum kusura bakmayın bir daha bu olayın tekrarlanmaması için elimden geleni yapıcam gerekirse forumda size bile gözükmem sıkıntı yok bu kadar dert edilecek bir mesele değildi. sizin yerinizde bir başkası olsa ona da aynı şekilde ödül istemicemi söylerdim... neyse ben buraya kimseyle tartışmaya gelmedim. keşke katılmasaydım verdiğim doğru cevaba bile pişman oldum teşekkür ederim tekrar özür dilerim. tamam

Geri