• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir Bebeğe Bu yapılır mı?

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
O 7 aylık bir bebek ... O bir melake... O savunmasız bir sübyan... O mücadelesini çaresizliğini sadece ağlayara anlatabilen bir sebi.... Ve o dengesiz ruh hastası babası tarafından komaya konulacak kadar dövülen bir bebek..

Şu an hastanede annesinin kucağında etrafına korkulu gözlerle bakıyor.... sanki onu tekrar benim yanıma yaklaştırmayın dercesine... Yüce Rabbimin onu koruması sayesinde yaşıyor...
Sosyal Hizmetler Sahip çıkmış annesine ve bebeğe...

Vicdansız babası mı ? İşte Adaleti sorguladığımız zamanlardan biri... Önce gözaltına alınıp sonra serbest bırakılıyor... Ve şu an kaçak .... ???

images?q=tbn:ANd9GcRncm4CfowasgPW6KcSVz4HnGzqJ5wXQy46NC_kKEKTgc-3Nimw6g.webp

Tövbe tövbe... Ya arkadaş ne denilebilir ki... O kadar çok şey denir, ama ben yinede ALLAH a havale ediyorum... ALLAH bildiği gibi yapsın... Böylelerine nefes almak bile haram... ( canım benim ya, inşallah en kısa zamanda toparlar )

Ülke olarak çıldırdığımızı düşünüyorum.

Tövbe tövbe... Ya arkadaş ne denilebilir ki... O kadar çok şey denir, ama ben yinede ALLAH a havale ediyorum... ALLAH bildiği gibi yapsın... Böylelerine nefes almak bile haram... ( canım benim ya, inşallah en kısa zamanda toparlar )

Ve işin en kötü yanı...Hatta vicdansızlıkta son nokta... dövdükten sonra soğuk bir odaya atıyor orada bırakıyor ölsün diye.... Ama Allah ı hesaba katmıyor... Onun yanında Rabbim in elleri var Onu koruyor , Rabbimin nefesi var Onu ısıtıyor...

Evet çıldırmışlar ...7 aylık bir çocukla kendini tatmin eden bir mahluk var ortada...

Ve işin en kötü yanı...Hatta vicdansızlıkta son nokta... dövdükten sonra soğuk bir odaya atıyor orada bırakıyor ölsün diye.... Ama Allah ı hesaba katmıyor... Onun yanında Rabbim in elleri var Onu koruyor , Rabbimin nefesi var Onu ısıtıyor...

Evet çıldırmışlar ...7 aylık bir çocukla kendini tatmin eden bir mahluk var ortada...

Kesinlikle katılıyorum... ALLAH ı hesaba katmayanlar, ne de zavallılar...

lukatimizdaki en kötü sözlere layik böylesi insana ne denir ki bilmiyorum hangi sifati yakistirsan yok olmadi bu ona iltifat olur sizlerinde dedigi gibi Allah´a havale etmek olur bu dünyada adalet gereken cezayi verecektir hic süphem yokta ya öteki dünyada bunun hesabini acaba nasil verecek....
insallah yavrucak cabuk toparlanir...

Geri