• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir Bebeğe Bu yapılır mı?

bunları görünce utanıyorum yaaa :(
dünyaya tekrar gelirken şeçme olasılıgım olsaydı bunlar yüzünden asla insan demezdimmm
hayvanlardan ayıran özelliğimiz olmasına ragmen su olanlara bak
insanlar çıldırmış ve her gecen gün daha çok ruhsuz oluyoruz...
yazıkk yaaaa :(

lukatimizdaki en kötü sözlere layik böylesi insana ne denir ki bilmiyorum hangi sifati yakistirsan yok olmadi bu ona iltifat olur sizlerinde dedigi gibi Allah´a havale etmek olur bu dünyada adalet gereken cezayi verecektir hic süphem yokta ya öteki dünyada bunun hesabini acaba nasil verecek....
insallah yavrucak cabuk toparlanir...

Aynen hesabını verecek... Aminnn inşallah toparlar... En güzeli de bugünleri hatırlamayacak..tek teselli bu en azından...

böyle bir caniye baba demek fedakar onca babaya hakaret olur.. yazıklar olsun binlerce kez tüküreyim suratına...:@:@:@:@:@:@:@

Girmeyecektim konuya, anladım görünce ne olduğunu da girmiş bulundum. Gerçekten içim acıyor bunları görünce ama.. İnsanlıkla falan da alakalı değil bu artık adamın akli dengesinde problem var.

bunları görünce utanıyorum yaaa :(
dünyaya tekrar gelirken şeçme olasılıgım olsaydı bunlar yüzünden asla insan demezdimmm
hayvanlardan ayıran özelliğimiz olmasına ragmen su olanlara bak
insanlar çıldırmış ve her gecen gün daha çok ruhsuz oluyoruz...
yazıkk yaaaa :(

İnsan değil , hayvan da değil.... bunlar bizim bilmedğimiz bir mahluk sadece... hava e suyla yaşıyorlar bize tek benzr yanları bu cnm...

Nasıl bir vicdandır kendi canı kanı o masumu dövmek.Haberi izlemiştim bahanesi bebeği kucağına aldığında ağlıyor diye yapmış bunu yazıklar olsun o bebeği nasıl korkuttu ki bebek ağlıyordu. Böylelerinin cezasi salıverilmek olmamalıydı.

Geri