• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Dizi Kitap

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

ilhanx

Katılımcı
Aziz Nesinin biyografisinide hiç okumamıştım.Epey fırtınalı hayat yaşamış.Markopaşanın yerine çıkardığı dergilere şuan arkadaşımla halen gülüyoruz.

Markopaşa--->Merhumpaşa---> Malumpaşa:D
iyide sizin sayfalar yıkanmaktan mı çekti? yoksa benim resimler mi büyüdü?:)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Ben herhangi bir tersiklik göremedim.Ama Forum 2 gün önceki yedeğine döndü.Eğer kastınız buysa:)

ilhanx

Katılımcı
örneğin şu anda Aziz Nesin,Türkiye nin Düzeni ve Dan Brown un tanıtım resimleri sizin sayfa mizanpajının dışına çıkmış yada sayfa büyüklüğünün yaklaşık 1,5 katı oranında daha büyük görünüyor lütfen düzeltebilirmisiniz ?

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Hocam bende herşey normal görünüyor ama konuyu araştırıyoruz.İlginiz için teşekkürler.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
örneğin şu anda Aziz Nesin,Türkiye nin Düzeni ve Dan Brown un tanıtım resimleri sizin sayfa mizanpajının dışına çıkmış yada sayfa büyüklüğünün yaklaşık 1,5 katı oranında daha büyük görünüyor lütfen düzeltebilirmisiniz ?

Maalesef js dosyalarına bulaşan dandik bir satır kod yüzünden son günlerde epeyce başımız ağrıdı. Resim boyutlarını ayarlayan eklentiyi daha yeni aktif ettim hocam.

Paylaştığınız e-kitaplar hakikaten kaliteli emeğinize teşekkürler hocam harikasınız.

ilhanx

Katılımcı
Maalesef js dosyalarına bulaşan dandik bir satır kod yüzünden son günlerde epeyce başımız ağrıdı. Resim boyutlarını ayarlayan eklentiyi daha yeni aktif ettim hocam.

Paylaştığınız e-kitaplar hakikaten kaliteli emeğinize teşekkürler hocam harikasınız.

sorunun çözüldüğüne sevindim,yalnız ikidebir övgü yağdırmayın;inanırlar sonra "Muhsin Ertuğrul" :)

ilhanx

Katılımcı
Franz Kafka - Aforizmalar.pdf
Franz Kafka - Dava.pdf
Franz Kafka - Dönüşüm.pdf
Franz Kafka - Mavi Oktav Defteri.pdf
Franz Kafka - Sevgili Milena Mektuplar.pdf

Telif hakları kapsamında link kaldırılmıştır.

ilhanx

Katılımcı
Gabriel Garcia Marquez - Albaya Mektup Yazan Kimse Yok.pdf
Gabriel Garcia Marquez - Anlatmak Için Yaşamak.pdf
Gabriel Garcia Marquez - Aşk Ve Öbür Cinler.pdf
Gabriel Garcia Marquez - Başkan Babamızın Sonbaharı.pdf
Gabriel Garcia Marquez - Benim Hüzünlü Orospularım.pdf
Gabriel Garcia Marquez - Bir Kaçırılma Öyküsü.pdf
Gabriel Garcia Marquez - Bir Kayıp Denizci.pdf
Gabriel Garcia Marquez - Yuzyillik Yalnizlik.pdf

ilhanx

Katılımcı
Georges Simenon - Bellanin Olumu.pdf
Georges Simenon - Hakimin Evi.doc
Georges Simenon - Hollanda'da Bir Cinayet.doc
Georges Simenon - Katili Herkes Bulamaz.doc
Georges Simenon - Küçük Köpekli Adam.doc
Georges Simenon - Maigret'in Yeni Sorusturmaları.doc

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.