• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir Şiirdi Nazenin

mrb günlüğüm..
ben geldim.. annemden kaçtım da geldim.. :)
bugünlerde beni uyutmadan yatmıyo.. 5 yaşındayken bu kadar ilgi görmemiştim heralde..
soğuk algınlığına esir düştüm bi kaç gündür ..bırakmıyo peşimi..
annem de bu durumu gece takılmalarıma yoruyo..
bi sürü söz.. düzene sokcakmış artık beni..
komutan kesildi başıma..bu durum bizim ufaklığa yaradı..
bugün canım benim yorgun ben onu uyuttum..sonra hemen kaçtım sana geldim.. :)
bu bikaç günde uyuduğum uyku bana bi ömür yeter.. bugün kaçta kaparım gözümü bilinmez artık..

neyse yine kızacaksın ama keyfim yok yine bu aralar.. ufak tefek şeyler ama yoruldum demekten sıkıldım resmen..
ama üstünde durmuyorum .. şimdilik duruyo bi köşede..
geçenlerde bi söz okudum..tam da benim durumu özetliyo..
"Her şey yolunda gitmediğine göre, her şey normal..! " ;)
şimdilerde bu sözle avunuyorum işte.. bi süre oyalar bu beni.. :)

Geçmiş olsun. Anneler böyle aniden beklenmedik bir anda kendilerini gösterebilirler, savaş kahramanları gibi :) O tadı yaşamaktan çok uzağım maalesef, tadını çıkar :)

Çok geçmiş olsun canım:)

Benim annemde öyle fazla kalamam pc başında nadirde olsa geç kalktığım olur pc den ama nadirdir
Annem o benim yaa seviyorumm karışsada kızsada, arada didişsekte sonradan öpüp koklaşıyoruz :D
Arada rengin atmış yemiyorsun içmiyorsun diye bişeyler tıkar ağzıma falan uğraşıp gidiyoruz :))

Çok geçmiş olsun canım:)

Benim annemde öyle fazla kalamam pc başında nadirde olsa geç kalktığım olur pc den ama nadirdir
Annem o benim yaa seviyorumm karışsada kızsada, arada didişsekte sonradan öpüp koklaşıyoruz :D
Arada rengin atmış yemiyorsun içmiyorsun diye bişeyler tıkar ağzıma falan uğraşıp gidiyoruz :))

teşekkür ederim canımm..
her anneye özgü haller bunlar.. :)

geçmiş olsun sahra,
anne işte dünyanın her yerinde aynı:)hani derler ya " anne olmadan sen beni anlayamassın" diye. o yüzden demem o ki şimdi ne desek boş anne olmadan anlayamayız onları...

geçmiş olsun sahra,
anne işte dünyanın her yerinde aynı:)hani derler ya " anne olmadan sen beni anlayamassın" diye. o yüzden demem o ki şimdi ne desek boş anne olmadan anlayamayız onları...

teşekkür ettim.. :)
aynen öyle canım vala.. o yüzden anlamak içinde uyraşmıyorum hiç..
ne derse mecburen el mahkum.. :)

Geri