• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bu Gün Andım Seni Yine

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Gün Andım Seni Yine..
Yüreğime deli özlem yağmurları akıyor sana ait ne varsa orada sırılsıklam şimdi..çıkarlarken son defa hissettim seni sırılsıklam bir yürekle ve sırılsıklam aşık olarak..
Bugün andım seni yine..resimlerine baktım son defa gözlerini anımsadım,bana bakışlarını..oysaki sen hep kaçırırdın gözlerini gözlerimden ama resmin daha tutarlı çıktı senden..
Bugün seni andım..iyiden iyiye bitiyorsun bende belki bitmeni istemediğimdendir bu anışlarım..daha ne kadar sürer bilmiyorum..ama herşeyde bir sen var..hatırladığım en ufak bir düşünce de bile sen varsın..nasıl yok olacaksın nasıl biteceksin inan hiç bilmiyorum..ama alışmalıyım o bir senle yaşamayı..şarkıları dinlemeliyim sen olsan bile..o sokaklardan geçmeliyim ve o düşünceler gelmeli aklıma..
Bugün seni andım yine..uzaklarda bir yerdesin eskilerin tabiriyle kulağını çınlattım bugün..herşeyi hatırladım hafızamı yokladım..sadece bugünlük ne önemi varsa..
Bugün seni andım ben..seni unuttuğum için bugün andım seni..ama sadece bugün..başka gün yok..çünkü sen yoksun..çünkü umudumun güvercini yok.........