• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bu ünlüyü tanıdınız mı?

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Arkadaşlar yeni bir yarışma konusu...
Bu konunun amacı hem eğlenmek hemde eğlenirken araştırmak ve öğrenmek. Bir ünlünün bir kare resmini vereceğim. Sizde bu ünlünün kim olduğunu bilmeye çalışacaksınız. Tabi bununyanında kısaca öyküsünüde yazarsanız çok daha güzel eğlenceli ve öğretici olur. Ama açıklamalar gayet kısa olsun. 3-5 cümleyi geçmesin ki herkes okusun. Kolay gelsin.

e-PaCk

Forum Gururu
Sinan Bengier:)

Bana bir şeyhler oluyordaki repliklerini kullanırım sürekli.
-yuvaş lan yuwaş
-yuvaş ne lan nece konuşuon sen sığır
:D:D
BKM'de yer aldığı bir oyunda görme fırsatı yakaladığım ender nadir oyunculardan biri vesaire vesaire:)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Caner Alkaya :)
1963 yılında Ankara’da doğan ve 1986’da Nöbetçi Tiyatro’ya katılan, Caner Alkaya Ortaoyuncular’da 1987 tarihli "İstanbul’u Satıyorum" oyunuyla profesyonel oldu. "Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?" oyunuyla BKM Oyuncuları’na katıldı. Alkaya, “Bir Demet Tiyatro” dizisinde, “Vizontele” filminde ve “Bana Bir Şeyhler Oluyor” oyununda rol aldı.

Rekorlara doymayan bir altet.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Kiev,Ukrayna'da Spor Akademisi öğrencisi olan Sergei Bubka'ydı

mutlu.jpg

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bu bizim küçük dev adam Halil Mutluya benziyor.:)
Halil Mutlu 14 Temmuz 1973 yılında Bulgaristan Kırcaali’de doğmuştur.Halterde bir çok rekor dünya ve Avrupa şampiyonluklarının yanında 1996 yılında Atinada olimpiyat şampiyonu olmuştur.

Büyük yazarlarımızdan biri.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben Sergei Bubka'yı da üstteki yazarımızı da tanıyamadım :) Soru soraraken en azından araştırma sonucu bulabileceğimiz küçücük bir ipucu da verilirse iyi olur hocam kanaaaaaatimce :P

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Önce resmi veriyorum/veriyoruz.Şayet cevap gelmezse ufaktan ipin ucunu gösteriyoruz.Mesela şimdi olduğu gibi.:)

Bu yazarımızın İbişin rüyası kitabını okumuştum desem başlangıçta anında cevap gelir.:)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Tarık Buğra Akşehir’de doğdu. İlk ve ortaokulu Akşehir'de okudu. Yatılı olarak okuduğu İstanbul Lisesi’nde Pertev Naili Boratav’ın öğrencisi oldu. Yazar olmaya onuncu sınıfta karar verdi. 1936’da Konya Lisesi ’nden mezun oldu, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaydoldu. İki yıl sonra Hukuk Fakültesi’ne, oradan da Edebiyat Fakültesi’ne geçti. Mezuniyet tezini vermeden ayrıldı.

Top Bottom