• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Çağladan Overlook Cafe II Puzzle

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Sonunda bitirdim ve sizlerle paylaşmak istedim. Birşeyler ortaya çıkmaya başlayınca ayrı bir zevkle yapılıyor puzzle. :) ve buradaki manzara çok güzel buyrun cafe ye :)

NaLcx.webp

Bu puzzlelerin başında nasıl sabırla beklendiğini hiç anlayamam :D Ama süper görünüyor gerçekten bir zamanlar netten epeyce çözmüşlüğüm var ama bu kadar parçalısı benim sabrımı çoook aşar :)

Sabır işin başında gelen sonrasında birşelerin ortaya çıkması bağımlı yapıyor ve manzaranın güzelliğiyle oturup birde kahve içiyorsun :) 1000 parçalıkbir puzzle bu :)

:))) cok guzel emegine yüregine saglik ... bende 1500 parcali puzleler varda :)) yapmiya eriniyom erinmekte degilde musti buyusun :)))))

Sabır işi buya bende yapıyorum bukadar zorunu yapmam kaldırır çöpe atarım tebrikler caglam sabrından ötürü:)

Bende sardımmı bişeye bitirmeden asla bırakmıyorum. Puzzle bitirme konusunda da aynı sabrı göstereceğimi biliyorum fakat bi puzzle'ım yok inşallah bi gün bende alırım :)

Ayrıca puzzleın çok güzel olmuş ablam emeğine sağlık:)

Geri