• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Çağladan Overlook Cafe II Puzzle

en iyi başlangıcın 1ooo le olduğunu düşünüyorum =) ellerinize sağlık çok güzel görünüyor markasını alabilirmiyim puzzle ın ve parçaları hakkında birkaç bilgi =))

en iyi başlangıcın 1ooo le olduğunu düşünüyorum =) ellerinize sağlık çok güzel görünüyor markasını alabilirmiyim puzzle ın ve parçaları hakkında birkaç bilgi =))

teşekkür ediyorum. Art puzzle 1000 parçalık bu kadar bilgi yeterli değilse pmde gerisini anlatabilirim size cemre.
onlar icin özel kartonlar satiliyor yapiskanli ve cercife seklinde ve ucuz bir okadarda pratik ...

evet puzzlelin içinden çıkıyor ama ben tabloyu severim biraz daha gösterişli olsun istiyorum :)

teşekkür ediyorum. Art puzzle 1000 parçalık bu kadar bilgi yeterli değilse pmde gerisini anlatabilirim size cemre.

evet puzzlelin içinden çıkıyor ama ben tabloyu severim biraz daha gösterişli olsun istiyorum :)

önceden bilmezdim Benim babam dan ögrendigim kenar susu yapmak yedigimiz renkli seker kagitlari folya musanba seklinde onlarla cok guzel süsleme oluyor Babam cay tespisine yapmisti biraz zaman aliyor ama degiyor :)) sadece tabiki ugrasmayi sevenler icin :)

ya ben Ravensburger aldım çokmemnun kaldım parçalar çok sağlam ve tam uyumluydu ama Anatolian dan çok memnun kalamadım parçalarım birbirine ait olup olmadığı zor anlaşılıyo bittiğinde çok güzel gözüküyo ama yapması zorluyo Art Puzzle nasıldı onu öğrenmek istiyorum memnun kaldınızmı

ya ben Ravensburger aldım çokmemnun kaldım parçalar çok sağlam ve tam uyumluydu ama Anatolian dan çok memnun kalamadım parçalarım birbirine ait olup olmadığı zor anlaşılıyo bittiğinde çok güzel gözüküyo ama yapması zorluyo Art Puzzle nasıldı onu öğrenmek istiyorum memnun kaldınızmı

Evet gayet güzel parçalar ve çok zorlanmıyorsun yaparken. Bu benim bu kadar büyüklükte ilk puzzlem ama çok zorlanmadım. Birde renkleri çok orjinal.

Geri