• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Can yücel...

• Konuyu açan Konuyu açan AHSEM
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
Gittin Mi Büyük Gideceksin ! Ayrılık Bile Gurur Duyacak Seninle. Gittin Mi Ayak...Ların Onun Yakınından Bile Geçmeyecek. Gölgen Bile Kalmayacak Ardında. Gittin Mi Onurunla Gideceksin; "Haklıysan Gidecek, Gitmişsen Dönmeyeceksin.

Hani Iftar Vaktine Yakın Susar Ya Insan,Yokluğun O Denli Yakıyor Beni.Söyle Ne. Zaman Okunur Bu Ezan, Bir Yudum Su Gibi Özledim.

Sen Kasırgalara Dayanmışsın, Rüzgârla Mı Yıkılacaksın..! Başka Çaren Yok Yüreğim, Dosta Düşmana Karşı Ayakta Kalacaksın.

Aşkları Da Ayakkabılarınız Kadar Itinayla Seçmezseniz, Tıpkı Ayağınızda Olduğu Gibi Yüreğinizde De NASIR Oluşabilir...

Tekliyor Işte Çağın Çarkına Okuyan Çark Ve Durdu Muydu Birgün Bu Kör, Avara Kasnak Bir Zincir Yitirenler Bir Dünya Kazanacak Sen De O Dünyadansın Sınıfın Bil Safa Gel Hava Döndü Işçiden, Işçiden Esiyor Yel...

Biliyorum Suçluyum Ve Razıyım Cezama. Çalmadım Öldürmedim, Ama Daha Kötüsünü Yaptım. "Ne Yaptım Biliyor Musunuz ? Tuttum Insanları Sevdim...

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Değildi. Aşk'tı Bizimkisi, Gerisi Hikayeydi ...!

Aşk Da Önemli Olan Aynı Elleri Tutmak Değil, Bi Ömür Hiç Bırakmamaktır.

Kimi Ölüler Bize Ne Kadar Yakın,Yaşayanların Birçoğu Ne Kadar Da Ölü.

Bedenin Yükünü Ayaklar Taşır, Ruhun Yükünü Yürekler.

Üç Harf Yanyana Kaç Şekilde Gelir Bilir Misin? Aşk Dersin.. Sen Dersin.. Ben Dersin.. Sen, Ben Biter; Biz Dersin. Gün Gelir Git Dersin.. Peki Dur Kelimesinden Haberdar Değil Misin? Dur Demeyi Bilmez Misin? Git Demek Kolay, Dur Diyebilecek Kadar Yürekli Misin?

Geldiğin Kadar Değil, Göründüğün Kadar Mutlusun.
Ve
Sakın Unutma; Gittiğin Kadar Değil,
Hakettiğin Kadar Unutulursun.

Geri