• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Cehennem Dan Brown

:) Son cümle aynen şunu dedirtti @RUZG4R kardeşim.'' yiğidi vur hakkını yeme'' yine doğru olanı demişsin.

Kitabı yenilerde bitirdim bende ve yazarın bu araştırmacı ve özellikle bilimsel arıştırmacılığına, gerçeklere dayalı yol izlemeye çalışmasına hayran kaldım doğrusu.

Ben senin çok beğeneceğini biliyordum zaten o yüzden bir kitabı çok beğendiğim de sana abla bunu okumalısın diye geliyorum çünkü kitap zevklerimiz çok uyuşuyor seninle..Hatırlar mısın bu kitap hakkında da konuşmuştuk seninle :)

Ben senin çok beğeneceğini biliyordum zaten o yüzden bir kitabı çok beğendiğim de sana abla bunu okumalısın diye geliyorum çünkü kitap zevklerimiz çok uyuşuyor seninle..Hatırlar mısın bu kitap hakkında da konuşmuştuk seninle :)

Evet konuşmuştuk kardeşim. Şimdilerde '' Bakire'' kitabını almayı düşünüyorum ondanda çok bahsetmiştin cidden çok merak ettim kitabı.

şu an kuzu kuzu yatıyor karşımda Cehennem kitabı okunmayı bekliyor.
Elif Şafak--Şemspare'yi bitirir bitirmez ben de başlamayı düşünüyorum ve çok merak ediyorum..

okurken bu görsellerden faydalanmak ta kitabı çok daha büyülü bir hale getiricek galiba :)

çok teşekkür ediyorum @Çağlayağmur abla paylaşım için ;)

Geri