• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Cesaretimi Topladım ve Soruyorum ?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Sonunda cesaretimi toparladım ve soruyorum o aksam bu aksam olmalı dedim ve.....

Beni Nasıl Bilirsiniz? :hey

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Senin hakkında ögrenecek çok seyim olduguna eminim..ama tanıdıgım kadarıyla iyi birisin..sıkıntılarını foruma yansıtmıyorsun..forumda neşeli hareketli canlı görüyorum seni..ama ruh halin üzgün..vardır bir sebebi diyip susuyorum...Ama burda nasıl sevinçler paylaşılıyorsa üzüntülerde paylaşılıyor unutma;)

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Keçiii gibiiim inatçııı
Azcık deliii, geveze :D
Hayatla gerektiği yerde dalga geçmeyi biLen ;
Sıcakkanlı , konuşkan bir kişilik olarak biliyorum :D
Anti-aşık birde :D:D

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Senin hakkında ögrenecek çok seyim olduguna eminim..ama tanıdıgım kadarıyla iyi birisin..sıkıntılarını foruma yansıtmıyorsun..forumda neşeli hareketli canlı görüyorum seni..ama ruh halin üzgün..vardır bir sebebi diyip susuyorum...Ama burda nasıl sevinçler paylaşılıyorsa üzüntülerde paylaşılıyor unutma;)

:) buraya hepimiz biraz kafa dağıtmaya gelmiyormuyuz eğlenerek bilgi paylaşımıysa amaç ki kendi adıma konuşuyım biraz öyle benim için sorunları oldukları yerde bırakmak daha iyi geliyor teşekürler yorum için :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok tanımıyorum ancak hayatla dalga geçebilme yeteneğin olduğu fikrine katılıyorum. Ayrı bir renksin umarım çok uzun bir kalıcılığın olur forumda. Herşey gönlünce olsun.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Biz çok böyle hızlı giriş yapanlar gördük sonu kısa sürede hüsranla biten.İtiraf edeyim ilk başlarda Seni onlardan sandım.Ama hiçbir zaman sevyeni düşürmedin neşeli hayat dolu cıvıl cıvıl paylaşımlarla formumuza canlılık ve neşe verdin.Yanıldığımı bana kanıtladın.Yanıldığıma ve seni tanıdığıma çok memnun oldum.:)